Legendás állatok és megfigyelésük

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2018.11.17 VvV

A Potter filmek engem jobban lenyűgöztek. A legfőbb baj a filmmel, hogy egyszerűen nincs története, csak a látványra mentek.

2019.05.03 petraszab

Hozza a film a HP filmektől megszokott magas színvonalat látvány tekintetében. A lények nagyon változatosak, a története akciódús.

2019.06.01 kevelin

az egyetlen olyan harry potter univerzumot képviselő film amire 4 csillagot adtam és remélem hogy az utolsó is. a sztorinak semmi köze a korábbban már elkészült könyvhöz viszont ahhoz képest h egy teljesen új sztorit találtak ki nagyon jól beleépítik az állatokat. ezt is szerintem csak az szereti ak a HP t is.

2018.07.24 felicity

Nagyon cukik a kis lényecskék, a film is fantasztikus.

2018.10.14 Csillagpor

Nagyon érdekes és jó érzés volt ennyi év után újra belecsöppenni Rowling világába. Érdekes volt a történet, de ahhoz képes milyen hosszú volt a film, a történet elég egyszerűcske volt. Adott egy jószívű állatvédő, aki belecsöppen valami nála is nagyo... Több

2017.01.01 Scramananga

Én nagyon vártam ezt a filmet, és nem is volt csalódás. Problémák voltak ugyan benne: pl Eddie Redmayne karakteréről semmit nem tudunk meg (ami baj, mert elvileg ő a főszereplő), a történet néhol lassú, a film végi csavar iszonyú elcsépelt, ennek el... Több

2018.07.18 czerik

Nagyon jó film, izgalmas történet, jó szereplők. Jó kis alapköve egy filmsorozatnak. Ajánlom mindenkinek.

2016.11.22 Borga

Hála a Legendás állatok és megfigyelésük című filmnek, a Harry Potter-széria befejező része után isét kaptunk egy lehetőséget, hogy visszatérjünk a varázslók csodálatos világába. A film tökéletesen megidézi azt a világot, melyet J. K. Rowlling Harry Potter kapcsán életre keltett, Remek alkotás.

2022.05.01 drg0602

Elképesztő jó alkotás!

Egyedi története mellett elképesztően látványos, helyeként izgalmas képkockákkal kényezteti el a nézőket. A napokban néztem újra. Még mindig nagyon lefoglalt. Kellemes meglepetés volt a elsőre is, de most is sikerült felfedeznem egy-két különlegességet a film nézése folyamán. Többször is simán nézhető! 10/10

2017.12.09 Greeta

Szerintem a HP filmek stílusát nem hozta vissza. A történet maga nem volt rossz, és a látvány is csak dobott rajta. A különös kis lények látványosak voltak.

2017.05.01 hell.l

Az előzetes alapján sokkal jobbra számítottam. A történet elég kiszámítható és nagyon egyszerű. Nem jó bevezető filmnek sem, egyik szereplővel kapcsolatban sem tudok szimpátiát érezni.

2017.07.03 Olivér Rózsa

Tetszett bár nem sok köze volt a harry potter szériához. A látvány nagyon jól megvolt csinálva szép igényeskivitelezésű film.

2020.08.30 sammy88

Potter de mégse

Vártam nagyon a filmet, hogy végre abba a világba csöppenjek újra amit annyira de annyira szeretek. Nyilván nem pont azt kaptuk, de ezt tudtuk előre. Történet sokrétűségét nem kell keresni benne, mint a Harry Potterben és van némi kivetni való benne, de ez a rész még elég jól össze van rakva, nem úgy mint a folytatása. A magnixezés meg obskurálódás kicsit fura, de Göthe, Queenie és Jacob karaktere legalább szimpatikus.

2017.04.05 Sem Rorrey

A film képvilága és megjelenése lenyűgöző, de a történet nem ütötte meg nálam a mércét, hiányzott belőle a Harry Potteres érzés. Tudom, hogy ez egy teljesen másfajta filmnek készült, de mivel a sorozat előzményeként lett kikiáltva, nem erre számítottam.