Féktelen harag

Drive Angry

2023.12.18 bajkaizoltan

William nagyot alakít benne, jó film.

2022.07.07 BRANTON

Féktelen élvezet

Patrick Lussier rendező úr úgy gondolta, hogy a 21. század 10-es éveinek legelején megrendezi a Nicolas Cage és Amber Heard főszereplésével megtoldott Féktelen harag c. filmet. Hogy ezt jól is tette-e, azt mindjárt megmondom! John Milton (Nicolas Ca... Teljes kritika

2018.01.19 mamiéstöti2

Nicolas Cage az egyik kedvenc színészem, bár mostanában eltűnt lehet az ilyen szerepei miatt, mert ez elég gyenge volt.

2016.09.20 Evcsi95

Kicsit a szellemlovasra hajaz, de emellett jó kis film. Tele van" ah, ne már" meg "úgy tudtam" pillanatokkal. Egyszer-kétszer megnézhető.

2017.02.26 Hercegno

Nem kell sokat várni ettől a filmtől és akkor nem okoz csalódást. Ez egy mistikus kalandfilm, amit egyszer meg lehet nézni, de biztosan nem hagy az emberben mély nyomot.

2016.01.06 kocoska20

Fichter nélkül semmit nem érne a film, de ha másért nem is, miatta érdemes megnézni. Nem túl agyalós, inkább agyat kikapcsolós, kategóriájában inkább könnyed.

2015.02.14 MrBlond

Nicolas Cage megint autót vezet nagyon gyorsan, miközben egy nem hétköznapi történet bontakozik ki a szemeink előtt. A pokolszökevény egy igazi fenegyerek, bárkit le bír nyomni. Az akciójelenetek nem grandiózusak, de látványosak, viszont a történet kissé gyenge. Sztenderd B-kategóriás akciófilm.

2016.03.08 Pumpu

A történet nem kicsit erőltetett, de a megvalósítás egészen jó. Nicolas Cage annyira irdatlanul kemény, hogy olajra lép a pokolból és végigszáguld Amerikán, miközben egy bombanő feszít mellette az anyósülésen. Ez így önmagában elég egy közepes filmhez, de egy jó filmhez ettől több kell.