88% 2049 szavazat

Fel!

Up

2016.10.08 lolita13

Ez egy megható mese, ami a bizonyíték arra, hogy létezik még igaz szerelem, ami őrökké tart. ÉS hát a kisfiút imádtam :)

2021.08.30 KCintia

Tökéletes!

Gyönyörű , érzelmes kezdés. Szerethető, egyedi, vicces karakterek. Végig figyelemmel kísértem, lehengerelt, imádtam.

2018.03.07 kevelin

Tetszett a mese, bár nekem kicsit sok volt benne a romantika (tudom hogy alapvetően ezt volt a terv) ettől függetlenül rengeteg jó megoldást használtak a rendezők, a repülő ház kifejezetten tetszett. A filmzene is nagyon magával ragadott összességébe... Több

2015.02.11 Milanman

A Fel! a WALL-E és a Toy Story-k mellet a Pixar zseniális alkotóinak diadalmenete. Érett, korhatár nélküli, megható, de eközben rendkívül játékos, szórakoztató darab, fantasztikusan eredeti karakterekkel, ötletekkel és gyönyörű animációval.

2017.08.07 felicity

Nagyon izgalmas a történetvezetés. nagyon jók a karakterek. Xboxon is szoktam játszani vele. Fiúk - lányok egyaránt nézhetik. Okos értelmes film. Nézzétek meg.

2017.04.18 bgnz367

Nagyon elmésen rakták össze a történetet. Minden kis apró részlet a helyén van, könnyedén adnak romantikát és vígjátékot egyszerre. Elvarázsolja az embert és elérzékenyül tőle a néző.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon szép, kellemes kis pixar mese. Jót nevettem rajta, de nem csak nevetés, hanem szomorú is egyben. Az egyik kedvenc mesémmé vált az évek során. Nagyon szép a szerelmi szál. Mindenki ilyen társra akar lelni az életben. A kutya meg zseniális arc volt.

Egy bogár élete
Rontó Ralph
2012
Hol nézheted: HBO Max,Disney+

2016.07.24 Leilani

Nagyon érzelem dús a film, sok rejtett mondanivaló van benne, a történet elejétől végéig izgalmas. A szereplők nagyon szerethetőek, még a kissé idegesítő cserkész fiú is. Minden korosztály számára ajánlom.

2016.10.24 Curacao86

Színes, és látványos, meg fantáziadús, van benne kisgyerek, állatok, szóval a szokásos recept egyes elemeivel operál ismét a Disney. Valamiért azonban túlságosan elnyújtott, lassú, unalmas és eseménytelen, hiába mondható "kalandfilmnek", ez számomra ... Több

2017.07.19 moviewer

Nagyon szép történet, jól kidolgozott karakterek. Mindenkinek ajánlom, ez egy remek családi film. Szerintem egy pillanatig sem unalmas. Kicsiknek, nagyoknak egyformán jó élmény.

2018.09.20 thejoker

Nagyon szép kis történet, és egyben megható is. Nem sok olyan mese van aminek mondani valója is van, de ez pont olyan, és aki képes megérteni, az biztosan nem fog csalódni.

2019.01.04 szabomarc

Megragadó a története, aranyos alapötlettel és megvalósítással. Az animáció jó, a karaktereket jól kidolgozták, mindenkinek ajánlom, korosztálytól függetlenül.

2017.01.03 Scramananga

2009 egyik legjobb filmje, de hogy a legjobb animációs filmje, az biztos. A Pixar nem tud igazából hibázni, így a filmjeinél, már csak az a kérdés, hogy mennyire lesz jó. És ez a film atomkirály! Rengeteg érdekes gondolat van benne, amit sikeresen bo... Több

2018.07.16 czerik

Szomorú, de tanulságos film, aranyos szereplőkkel.