88% 2049 szavazat

Fel!

Up

2018.11.10 dailyfilmsan

Szívet melengető kis történet. Zseniálisat alkottak a készítők . Mr. fredriksen karaktere a magánytól besavanyodva éldegélt és csak a últ emlékeiben élt a kalandvágyó ember. Russel viszont vissahozza ezt. Párhuzam van a két szereplő között mind ketten egyedül boldogulnak és mindketten éhezik a kalandot. Remek páros.

2022.09.13 Klauka89

Egy nagyon édes, kedves, bűbájos mese amibe bele tud feledkezni az ember, akárhol is tart az élete. Mr. Fredriksen az elején mogorva, de nagyon szerethető alak. Egy csodás mesevilágba repít minket a héliumos lufijaival, aki azt üzeni, hogy "Hé! Ne add fel!".

2019.04.20 Ms. Akárki

Nagyon édes szerelmi történet a Disney-től. Kár, hogy a főszereplő feleségét már csak a visszaemlékezésekből ismerhetjük meg. Mit meg nem tesz az ember a szeretteiért, még, ha azok már nincsenek is velünk. Be akarta fejezni a listájukat, csak ezt egy... Több

2018.09.09 Norbert93

Aranyos, megkapó, szívszorító és szívmelengető érzelmi bomba kalandfilm. Ezekkel a szavakkal tudnám röviden jellemezni.

2018.11.29 harnas1207

A legjobb rajzfilmek egyike amit láttam. Értelmes, vannak benne viccek és van tanulság is. Nem csak gyerekeknek, hanem felnőtteknek is egyaránt érdemes megnézni. A történet eleje egészen meghatóra sikeredett, míg a Kevines bohóckodáson szakadni lehet... Több

2016.08.06 babsy88

A párommal ez a közös kedvenc mesénk, mert úgy érezzük mi rólunk szól. Egyébként is egy nagyon jól eltalált mese. Mindenkinek ajánlani tudom!

2018.04.26 TomÁcs

A pufi gyereket meg kell zabálni. Kicsit az elején szokatlan volt a témaválasztás. Idős karaktert főszereplőnek tenni egy mesében. A története nagyon emberi volt.

Egy bogár élete
Rontó Ralph
2012
Hol nézheted: HBO Max,Disney+

2018.07.25 Norbi

Követendő példa a jövő meséi felé. Nagyon ügyesen megírt történet, igényesen kidolgozott karakterekkel, jól felszerelkezett humorral . Nem tudok semmi rosszat írni róla.

2015.02.26 andor50

Nagyon szép történetet mesél el. Amikor pár percben megtudjuk azt a szerelmi történetet az nagyon szívhez szóló. Ráadásul a film humora is nagyon aranyos, ezért szeretem a pixart, mert nagyon jól vegyíti a dolgokat. Csak ajánlani tudom.

2017.07.30 Lonka

Nagyon aranyos mese volt. Meglepő volt látni, hogy a készítők egy idős ember karakterét helyezték a középpontba. Utána eszembe jutott, hogy biztosan van minden kisgyerek életében legalább egy nagyszülő, aki meghatározó.

2016.08.29 Szivárvány1

Nagyon szép kis érzelmes történetet láthatunk ebben a mesében a Disney-től és a Pixar-tól. Egyre jobban tetszenek az ilyen szerelmi témájú mesék mostanában. Édes karakterekből és kalandokból nincs hiány ebben a mesében. Ajánlom minden korosztálynak.

2015.09.02 MKristijan

Ha megkérdeznék melyik mesét ajánlanám megtekintésre az összes eddig megjelentek közül, ezt ajánlanám! Minden benne van, amire egy embernek egy mozgóképes kikapcsolódásban szüksége van.

2015.06.04 Dodi

Véleményem szerint, ez nem mese és semmiképpen nem szól a gyerekeknek. A történet szép és tanulságos, de a poénok azok nagyon gyengék, egyszer végig lehet nézni...

2019.04.06 MidoD7

A nézők magukért beszélnek. A készítő fantasztikus filmet csinált és a történet valami piszkosul el van találva. Én személy szerint nagyon szerettem minden tekintetben.