A küzdelem útja

A küzdelem útja

Huo yuanjia
Videók

Az etológus Eric Richter a rettegett vízi ragadozók viselkedésének titkait tárja fel előttünk; a halászból lett búvár Michael Rutzen különleges, cápák társaságában bemutatott testbeszéd-mutatványaival irányítja rá figyelmünket e különleges állatok kommunikációjának sokrétűségére; a… Több

Rendező: Ronny Yu
Nathan Jones
Betty Sun

2021.02.09 Eastern79

Félelem nélkül

A Huo Yuan Jia életét bemutató film Jet Li ötletéből született, és nemcsak a színész saját filozófiáját közvetíti, de a harcművészetek lényegét is próbálja megragadni. Érdekesség, hogy a filmben kevés digitális effektet és drótköteles rásegítést alkalmaztak, mert a rendező leginkább Lee bámulatos tudására hagyatkozott. A filmben szereplő ellenfelei valódi sportolók voltak. Az eredetileg Fearless címmel bemutatott film hatalmas siker volt Ázsiában, és a mai napig a klasszikusok közé sorolják hazájában.

2015.08.12 Rikudou6

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2016.03.12 ovejuna

Én egy picit unatkoztam, nem igazán tudott lekötni a történet, szerintem az alakítások sem voltak eget rengetőek. Ugyan nem bántam meg, hogy megnéztem, de még egyszer tuti nem fogom. Számomra túlságosan üres volt és csak időpocsékolásnak érezném.

2015.10.31 qwertz

Jet Li filmjeiben én még sosem csalódtam. Mindig izgalmasak és pörgősek, amit érdemes megnézni. A történet ugyan rém egyszerű, de a harci jelenetek látványa és jól koreografáltsága mindenért kárpótolja az embert.

Jet Lit a filmben nyújtott alakításáért a Hong Kong Film Critics Society Awards a legjobb színésznek járó díjjal jutalmazta.Szerző: thejoker