Szenilla nyomában

Finding Dory

2018.04.26 TomÁcs

Szenilla karaktere nekem az eredeti mesében sem tetszett. Túl sokat beszél, hülyeségeket, ebből kifolyólag kicsit idegesítő. A látvány azért kárpótol mindenért.

2017.01.06 MMcFly2015

Tartottam a filmtől, mert a Némó nyomában legidegesítőbb karaktere a címszereplő, és nem jósoltam neki sok jót. Az elején minden idegesítő jellemzőjét letudták, és a film többi részében nem rajzolódott ki a sok az emlékezett kiesés, és beszéd... Szer... Több

2017.01.30 MKristijan

A Némó keresést is nagyon szerettem, de ebben a részben is nagyon sokat tudtak adni a készítők, az oroszlánfókák voltak a kedvenceink :D Örök marad ez is .

2016.11.27 rainman

Gyönyörű animációs film! Aranyos és humoros, de kicsit bugyuta is, de érthető, hiszen nem én vagyok a célkorosztály. Családosoknak, kisebbeknek nagyszerű szórakozás, nekem meg jó lesz emléknek az előd (Némó nyomában) nagyszerűsége!

2017.08.08 felicity

Nagyon tetszett ez a gyerek film. Szerintem egyenrangú az első résszel (ugyanolyan jó). Szép mese. Nagyon sok érdekes dolog van benne. csak ajánlani tudom.

2016.10.29 Scramananga

Nem számítottam jó filmre, mert habár a Pixar készíti, egy nem tervezett folytatás, az esetek többségében rossz. Itt is nagyjából ez a helyzet. Nem jó, viszont nem menthetetlen. A mögöttes tartalom, itt az önbizalom, Dory által. De iszonyú irritálóa... Több

2016.12.05 trixxy

Mint minden "második rész", szerintem ez is gyengébbre sikerült mint a Némó. Ettől függetlenül kedves, aranyos, néhol vicces. Mondjuk semmi újat nem tudott mutatni amit az első részbe ne lett volna, de egyszer mindenképpen érdemes megnézni akár gyere... Több

2020.08.30 sammy88

Szenilla a saját nyomában

Némó nyomában nagyon kitűnt és lehetett érezni, hogy ő olyan karakter akire lehetne egy önálló filmet építeni külön. Viszont ezt annyira ne msikerült megugrani. Nekem olyan érzés mint, amikor nagyok az elvárások és csak megközelítjük azt. Nem volt rossz, de nekem maradt hiányérzetem.

2016.07.11 hejnekem

Kellemes, néhol vicces film, bár az előző rész jobban tetszett. A halak személyisége kevésbé szórakoztató, de ezzel együtt is jól szórakozik rajta kicsi és nagy is egyaránt.

2016.06.27 wooderman

Csodálatosan megálmodott és kidolgozott karakterek, és egyúttal fantasztikusan megalkotott látványvilág.Nagyon aranyos történet, szerintem egy fokkal jobb is mint a Némo.

2018.02.11 zsani

Nem igazán kötötte le a figyelmem. A látványvilága gyönyörűen kidolgozott volt, de a sztori lerágott csont. Igazi gyerekeknek való mese. Egyszer - egyszer megnézhető.

2017.02.19 clay00

Lehet, hogy túl idős vagyok hozzá, és azért nem tetszett, de nekem elmaradt az első résztől. Új állatok jöttek bele a filmbe, de nem is emlékszem igazán rájuk, valahogy felejtős kis mese ez.

2016.06.28 veress75

Közelébe se ér a Némónak. Olyan érzésem volt, mintha a Pixar-nak sietni kellett volna az elkészítéssel ezért összecsapták. Voltak persze aranyos pillanatok, de a párbeszédek unalmasak, és Szenilla szerepe is bár az első részben cuki volt, ebben idegesített.

2016.06.28 portal91

Aranyos ki mese, aki látta a Némó nyomábant, azoknak mindenképp ajánlom, mert ugye a folytatása és ugyanolyan minőségi darab lett. A gyerekek és a felnőttek egyaránt szórakoztatónak fogják találni.