Szenilla nyomában

Finding Dory

2016.07.28 Homer

Aranyos mese. Örülök, hogy ez a stúdió is visszatalál végre önmagához mint a pixar régen. De sajnos nem volt annyira izgalmas és aranyos mint az első rész. De nekem Szenilla karaktere sem annyira tetszett. Akkor már inkább a polip.

2017.03.19 Zenta

Bár a film inkább a gyerekeknek szól, felnőttek számára is igen élvezetes. Szerintem naghyon bájos, szép történet, melyben bőven van humor is. Jókedvre derített a film.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon aranyos és érzelmes klasszikus disney mese lett ez is akárcsak a Némó nyomában. És az a jó hogy egyáltalán nem érzi az ember koppintásnak, agy nélküli folytatásnak. Múlt héten láttam a családdal és bátran ajánlom minden családnak.

2017.03.21 Péter

A Szenilla nyomában egy nagyon bájos mesefilm, ami főleg fiatalabbaknak szól, de a felnőtteket is meg tudja mosolyogtatni. Nekem tetszett, jó szívvel ajánlom.

2017.05.01 jozsagabri

Édes animáció a víz alatti világról kicsinek és nagyoknak egyaránt, nagyon tetszett a dumája, viccesnek tartottam, humoros, szerethető, érdekes, könnyed.

2016.07.27 Karolyka

Nagyon aranyos történeti folytatása volt ez a Szenilla nyomában. Bárcsak több hasonló rajzfilmet gyártanának. Nagyon izgalmas volt végig még felnőtt fejjel is. Nagyon szeretem a Disneyket sokszor így ez a mese is levett a lábamról a bájával.

2016.06.26 Timejja

Nagyon édes rajzfilm, sok-sok tanulsággal. Pontosan ezért ajánlom a 4. év feletti korosztálynak (sok szülő hozott a moziba 2-3 éves gyerekeket, akik végigsírták a filmet és ki akartak menni...) Szépen kidolgozott, igazán szerethető karakterek, az új ... Több

2017.03.27 Szinano

Nekem a Némó nyomában is nagyon tetszett annak idején és úgy gondolom, hogy ez a mesefilm méltó folytatás lett. Vicces, tanulságos, jó szórakozás. Egy igazi mesefilm az egész család számára.

2016.09.17 krazucsi

Számtalan vicces jelenet van a filmben, a karakterek pedig kedvesek és szerethetőek. Hank, a polip volt a kedvencem a filmbn felbukkanó szereplők közül.

2016.06.21 RókaÚr

A Némó nyomában a mai napig az egyik legjobb Pixar alkotás, nem csak a látvány kidolgoottsága miatt, hanem azért is, mert a karaktereket is igényesen kimunkálták. Ezek a már ismert és szeretett karakterek térnek vissza még egy rész erejéig, hogy szórakoztassanak minket, a rajongók legnagyobb örömére.

2017.12.18 eszticickany

Méltó folytatása a Némó nyomábannak. Izgalmas új karaktereket ismerhettünk meg, Hank a polip nagyon jó humor forrás :)

2016.06.23 n_beni93

Agyrém mennyi ötletesség van benne és milyen szépen kivitelezett. Nincsen rá jobb szó: kedves. Megállja a helyét mint folytatás. Azért vesztett az éléből mert közben mi felnőttünk akik FindingNemo-kor még tapostuk a gyerekcipőt. Elszomorító

2016.07.02 FunBoi

Szenilla és a végtelenül cuki rövidtávú memóriája egyszerűen imádni való. Annyira természetes és kézenfekvő folytatása az első résznek, amilyet már régen láttam a műfajban. Talán csak a Toy Story 2 illeszkedett ennyire ügyesen az előző részhez. Varázslatos animáció minden korosztály számára.

2018.10.19 AlexCooper

Többet vártam tőle, nem fogott meg annyira, mint Nemo.