Förtelmes főnökök

Horrible Bosses

2022.04.07 JRD

Szórakoztató

Ki nem találkozott bunkó főnökkel, vagy zaklató főnökkel, vagy lusta főnökkel, vagy hazudozóval, vagy... és még napestig sorolhatnánk a típusait. És vajon hányan játszottak már el a gondolattal, hogy hidegre tegyék vagy kirúgassák a főnököt... Főhőseink (akik inkább főbalekok) bizony megpróbálják. Hogy győznek-e vagy veszítenek, ahhoz meg kell, hogy nézd, és megtudod! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

Mindenki csinál vígjátékot.De minek?Az egy olyan műfaj,ami különleges képességeket követel az előadótól,és itt ez nincs meg senkiben.Egyszer nézős maszlag.

2018.01.19 mamiéstöti2

Nagyon jó szereplőket válogattak a filmbe és az alapötlet is teljesen jó volt csak úgy mint a megvalósítás. Egyik kedvenc vígjátékom.

2018.08.21 erahurka

Egészen rendben van, de mégsem tudott igazán elkapni. Sokszor idegesítettek a főszereplők, inkább néztem volna a főnököket, ők sokkal viccesebbek voltak.

2017.04.18 indingo

Az ötlet nem volt rossz. A főnökkel mindenkinek baja van, kivéve ha ő maga a főnök. Voltak benne humoros jelentek és nevetni is tudtam. A szereposztása is elég jó.

2017.08.30 Deku

Szerintem rohadtul jó lett ez a film, nagyon ügyes abban, hogy kikapcsolja az embert és nagyon elszórakoztassa azt. Ennél többet nem is vártam volna ettől a filmtől. Nagyon tetszett.

2019.02.20 harnas1207

Az ötlet alapján azt hittem az év vígjátéka lesz és szétröhögöm rajta magamat. Ez nem jött be, elég erőltetett és kínos poénok voltak benne. Az alapötleten túl nem tudott semmit se felmutatni ez a film.

2019.03.31 Csillagpor

Főnöki humor

Igazi klasszikus vígjáték. Időről időre előveszem és még mindig jókat tudok nevetni rajta. Klassz színészgárda és pazar humor. Más nekem nem kell. Max. annyi, hogy tarthatott volna kicsit tovább az ökörködésük:D:)

2017.10.14 kevelin

Kicsit beteg kicsit vicces. Egyszer bőven elég volt

2018.11.17 BaloghBogi42

Förtelmes főnökök, akikkel nem lehet packázni

Kissé perverz, egy csöppet beteges, de rendkívül szórakoztató alkotás. Adott három alapszituáció, melyben ha átvitt értelemben vesszük, van egy bántalmazó és egy áldozat, a film nyelvezetével élve egy csicska és egy csicskáztató. Mindegyik fél elszen... Teljes kritika

2021.08.15 stomachh

Jó a sztori, a szereposztás is rendben van. Számomra nagyon szórakoztató film, csak ajánlani tudom.

2016.02.14 doroffee

Élvezetes, pörgős vígjáték, ilyen hangosan röhögős. A magyar fordítás sztem sokat dobott ebben az esetben rajta. 5csillagos akkor lenne, ha valami több lenne benne, minthogy három béna barát kalamajkába kerül, ha picit különlegesebb, okosabb poénok lettek volna benne.

2016.08.25 a-arnold

Nagyon jó szórakoztató vígjáték, nekem nagyon tetszett... Életszerű, mert ilyen főnökök lehetnek az életben is sajnos...

2017.07.07 Olivér Rózsa

Nem kell sokat várni tőle de azért egy vígjátéknak el el megy. Néha jókat lehet nevetni rajta. Sok benne a hollywoodi séma ezáltal kiszámitható. 10/7.