Hacsi, a leghűségesebb barát

Sarah Roemer
Joan Allen
Sarah Roemer
Richard Gere

Parker Wilson (Richard Gere), az egyetemi tanár egy napon Bedridge-ben a vasútállomáson egy kutyára talál. Wilson hazaviszi a jószágot azzal a szándékkal, hogy majd megkeresi a gazdáját. Felesége, Cate (Joan Allen) nem fogadja szívesen az új négylábút, de végül megbarátkozik a gondolattal. Közben a… Több

Forgatókönyvíró: Stephen P. Lindsey, Kaneto Shindô
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2010.05.04.

2024.01.09 drg0602

Ez egy nagyon aranyos film, amely megmutatja, mennyi szeretet van a kutyusokban. Nekem is van kutyám, és eszméletlenül tud szeretni, imád engem és a családtagjaimat is. Egy biztos, nagyon jó kutyás dráma, amely igaz történet alapján készült, simán többször nézhető alkotás. Értékelés: 10/10.

2017.12.02 indingo

Egy kellemes történetű igaz sztorit bemutató film. Érdekes, hogy az állatoknál mennyire berögződik bizonyos mozzanat. Az én macskáim pontosan tudják, hogy mikor jövök a munkából és már várnak a kapu előtt.

2020.01.10 Timon

Az egyik legmeghatóbb drámai történet, amit eddig láttam. Szinte minden snittjében érezni lehet a film lelkét, kellemesen erős drámai atmoszférája átjárja teljes egészében. 10/10

2022.03.28 Klauka89

A Hachiko egy igaz történet alapján készült film egy akita fajtájú kutyáról, aki 1923-ban született Japánban, és mindennap kiment a Shibuya vasútállomásra gazdája elé. Miután gazdája, a professzor úr tragikus hirtelenséggel elhunyt, és egy nap nem me... Több

2015.05.04 ZeroHero

Szerintem nem csak annak eri meg megnezni, akinek volt/van kutyaja, hanem annak is, aki tervezi h kutyatartova valjon. Ez a film mindent elmond arrol, hogy mire is szamithat az ember. A kutyaban soha nem fogsz csalodni, nem fog elhagyni, megbantani..... Több

A filmben a vonatra egy láthatóan kisebb kutyát raknak fel, mint ami nem sokkal később célba ér.Szerző: mamiéstöti2

Az Americane Humane Association nevű társulat minden állattal készített filmben figyel az állatokkal való bánásmódra, ahogyan ebben a filmben is.Szerző: mamiéstöti2

Gere soha nem akart kutyás filmben játszani, de a történet annyira meghatotta, hogy mégis elvállalta a főszerepet.Szerző: mamiéstöti2

2010 szeptemberében adta le Amerikában először a Hallmark csatorna.Szerző: mamiéstöti2