Harry Potter és a titkok kamrája

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A legtöbb könyvből adaptált film nem is tudná vissza adni amit mondjuk 3- és 500 oldalnyi terjedelemben végigolvasunk, a különbség csupán a forgatókönyv megírásában, a rendező hozzáértésében, és a rendelkezésre álló dollárhegyen,vagy kupackán múlik ... Több

2017.03.11 NorbiP

Látványilag nagyon jó, de a szériában elég gyenge darab, az első jobb is. Mondjuk megjelenik benne egy tök j szereplő, de még akkor sem az igazi. Az egyik leggyengébb rész.

2017.05.27 Sem Rorrey

Bár az első is tetszett, ez még jobb. Izgalmasabb, a színészek is fejlődtek, nagyon jó film.

2016.04.27 ereln

Szerintem ez az egyik leggyengébb darabja a szériának. Ezt láttam a legkevesebbszer, talán, mert kicsit lapos a sztorija vagy nem tudom, de az biztos, hogy még mindig egyedi a műfajon belül és nagyon szórakoztató is egyben.

2018.02.04 Mithrel

A második rész (szerintem) sokkal izgalmasabbra sikerült, mint az első. Az új szereplők zseniálisak (We love Lockhart), de a régebbiek is megfigyelhetően sokat fejlődtek. A Gilderoy Lockhartot alakító Kenneth Branagh pedig igazi zseni! Elég nehéz kar... Több

2015.10.30 fcbnandi

Nagyon izgalmas és látványos film ugyanúgy, mint a többi rész. Ez is nagyon jó hangulatú varázslatos kis mozifilm. Tökéletes minden szempontból. Szerintem semmi hibája nincs a Harry Potter filmeknek

2017.12.31 authorgirlll

Ez a rész kicsit laposabb lett az előzőnél szerintem. A pókoktól a hideg rázott. Itt már azért a szereplők is jobban hozzák azt a bizonyos figurát mint először.

2016.05.09 wooderman

Egy gyermeteg, de aranyos filmnek indult, egy szerencsétlen varázsló fiúról, emberekről és különleges varázs lényegről.. De most már annyira kicsavarták a történetet, hogy részemről értelmét vesztette.

2016.02.09 norbi0102

Vannak dolgok amin teljesen feleslegesen változtattak a könyvhöz képest. Nem találták el a hangulatát, és a befejezése nagyon nem tetszett. Mivel ezeken a könyveken nőttem fel, elég kritikus vagyok, és nekem csalódás volt ez a film.

2015.06.23 padfoot8925

Bámulatosra sikerült ez a rész is. Hihetetlen, hogy ilyen fiatalon ennyire jól játszották el a szerepüket az ifjú színészek. Az effektek úgy mint a kígyó is csodás volt. Teljesen elbűvölt. :)

2015.05.11 adibandii

Igen jó folytatása a filmnek és a könyvnek.Érdekes,hangulatos,izgalmas és hosszú.De megéri kivárni a film végét,mert elképesztő a színészi játék én már vagy 100 x láttam.

2016.06.23 postaslaszlo8

Számomra a széria leggyengébb filmje és egyben a legunalmasabb is. Ad a történethez és Voldemorthoz, de valahogy nem adja át a Harry Potter élményét, persze azért nem egy rossz film, de csalódtam anno.

2018.03.18 Plisetsky

Úgy gondolom ez a film nem sikerült olyan jól. Sok benne a túlzás színészkedésben. Úgy összességében egy jó film, de lehetett volna jobb is. Még mindig csak ajánlani tudom a könyvet... :D

2016.10.02 Lost Silver Book

Ebben és a 3. részben még jól néz ki a Harry Potter-t alakító Daniel. Azonban ahogy növekszik, úgy veszít szegénykém a szerepnek megfelelő karakteri tulajdonságaiból is. Persze egy idő után mindenki elveszti bájos gyermeki mivoltát, de Harry Pottert ... Több