Harry Potter és a titkok kamrája

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2023.12.17 Gamehun638

Sokkalta sötétebb, mint az első rész. Kicsit hosszabbra sikerült, mint amennyit a könyv adott.

2017.07.10 Deku

Nagyon tetszett ez a része is a folytatásnak. Épp kellően, hozták a történetet. Nagyon imádtam ahogy megvalósították a baziliszkuszt és a köré épülő sztorit. Varázslatos volt ismét csak az egész.

Na végre.... Elindult,és beindult a történet.Ez egy elvarázsolt,és lebilincselő világ,ami magával ragad,és beszippant. Élveztem minden pillanatát.Kicsivel jobb,mint az első rész.

2019.04.24 dailyfilmsan

Az egyik legjobban összerakott HP rész. Míg az első rész bevezetőként szolgált, itt már elindulnak az események, hiszen már ismerjük a szereplőket, és ismerjük a közeget is, amibe Harry visszatér. A Roxford kapuin belül újabb ismeretekre tehetünk sze... Több

2019.06.01 Thibo84

Mind könyvben, mind filmben ez a rész a nagy kedvencem. Chris Columbusnak sikerült eltalálnia azt a hangulatot és olyan izgalmassá tennie a történetet mint a könyvben volt. Ráadásul nagy húzásnak tartom a film végén azt a drámai jelenetet, amikor Hagrid visszatér az iskolába mindenki nagy örömére.

2017.07.29 Orosz István

Szintén nagyon jó rész, izgalmas is egyben, ami nagyon tetszik, hogy Tom Denem naplójával azért még találkozunk a hetedik részben is. Tetszik maga nagyon még a Harry Potter világa is.

2017.07.02 indingo

Érdekes, hogy gyerekként könyvben nem tetszett, de filmet egészen jónak tartom. Teremt egy világot, amelyet aprólékosan kidolgozott az írónő.

2017.04.25 dulkap

Egy hangyányival jobb, mint az első. Kicsit talán lendületesebb elődjénél és már vannak benne felnőttesebb jelenetek is. A pók barlangjában játszódó rész kifejezetten tetszett, feszültség és látvány szempontjából is. De még itt sem kapott el a film hangulata és az atmoszférája.

2020.09.05 HE7EDIK

Finoman szólva sem vagyok nagy Potter rajongó, de ezt a részt bármikor meg tudom nézni. A repülő autó vagy a seprű foci baromi látványosak, sok a poén, Branagh szerencsétlenkedése és egoizmusa pedig csak hab a tortára. Szerintem a legjobb epizód.

2022.01.01 Klauka89

Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!

Végigolvastam a kommenteket, és úgy gondolom, hogy aki unta, nem értette, keveselte vagy várta, hogy vége legyen - az azért tapasztalt és érzett ilyesmit ezzel a filmmel kapcsolatban, mert nem olvasta a könyvet, könyveket. Azoknak, akiknek megvannak ... Teljes kritika

2017.10.16 Szilonka

Jól eltalált és ízléses HP film. Remek fantáziavilága van a történetnek végig nagyon izgalmas és látványos mozi. Minden korosztály élvezni fogja.

2019.05.05 Ms. Akárki

Igazán izgalmas és eredeti folytatása lett ez az első bölcsek köve résznek. Daniel radcliffe igazán tökéletes Harry Potter. Továbbra is a főgonoszt voldemortot próbálják meg legyőzni. Tom denem naplója ban voltam ott egy lélek darabját találják meg é... Több

2019.04.26 Norbert93

A még kisgyerek Potter kalandjai bűvölnek el a legjobban, annyi év után is újranézem a teljes szériát minden unalom nélkül. A varázslóvilág a legösszetettebb és legkáprázatosabb filmes univerzummá nőtte ki magát, s mi Harry-vel együtt fedezhettük fel eme csodás világot.

2017.03.08 GedyPapa

A második rész is átadta azt az élményt, amit a Harry Potter univerzum megkövetel és egyre kevésbé nézi hülyének a nézőjét. Azonban ott van egy szereplő, akinek a jelenléte sose vált nekem vállalhatóvá: Dobby..Az infantilizmus netovábbja ez a "szörny... Több