Harry Potter és a titkok kamrája

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2023.07.24 Timon

Megnéztem az összes részt, és az első után rögtön ez a másik nagy kedvencem. Talán mert ekkor még idillibb valamivel a helyzet a Roxfortban, meg amúgy is. Amióta csak olvastam könyvben, azóta Dobby a nagy kedvencem belőle, aranyos és őszinte is. Talá... Több

2018.07.26 Norbi

Ez nagyon szép munka volt. Jól felépített, izgalmas film volt, kezd egyre jobban megmutatkozni az egész világ képe, és egyre jobban válik az ember tőle Tapasztalat.

2019.06.01 kevelin

imádom az összes részt. ez nem feltétlenül tartozik a kedvenceim de ezt is és a többit is bármennyiszer meg tudom nézni és el tudom olvasni. ezen nőttem fel, rengeteg bölcsesség szeretet, okosság van a filmekben és a történetben. ez egy tipikusan olyan sorozat amit vagy szeret valaki vagy nem.

2017.04.18 bgnz367

Eszméletlen a film. Látható erősen, hogy bár az elsőben is voltak sötétebb motívumok itt már sokkal inkább előtérbe kerül a gonosz jelenléte. Feszültséggel és izgalmakkal teli részt kaptunk.

2018.10.14 Csillagpor

Annó ezzel a részes csatlakoztam be a szériába, úgyhogy ez személyes kedvencem. Klasszikus varázsvilágbeli küzdelem egy mitológikus lény ellen mely háttérében ismét Voldemort áll, pontosabban az ő fiatalkori lehasított lélekdarabja, Tom Denem. Akciódús, érzelmes történet.

2018.11.26 harnas1207

Emlékszem könyve ez a rész tetszett a legjobban, de filmbe annyira nem volt maradandó. Mentségemre szóljon nem vagyok Harry Potter rajongó.

2022.02.02 drg0602

A korához képest nagyon látványos film! Van benne izgalom, varázslat stb. És a látvány mellett van egy jó történet is! Engem nagyon lefoglalt. Jó film! 8/10

2016.05.06 hell.l

Jó rész lett ez is. Az új karakterek is nagyon ötletesek. A kedvencem Dobby, a házimanó , aki annyit szerencsétlenkedik az elején, hogy ezáltal Harry kellemetlen helyzetekbe kerül.Egy élmény ez az univerzum.

2016.12.30 trixxy

Harry Potter filmek közül a legjobbak között van sztem. Pörgős, és izgalmas, és látványos. Szeretem.

2019.01.04 szabomarc

Szerintem a sorozat egyik leggyengébb része, de még így is az elejétől a végéig tetszett. Semmi extrát nem nyújt senki, ugyanúgy játszanak, ahogy a többi filmnél is megszoktuk. Ajánlom.

2016.09.05 sipiarpi

Még mindig vicces, még mindig varázslatos. Branagh brillírozik.

2020.08.29 sammy88

Első rész méltó utódja

Ahogy a könyveknél is, a második rész ugyanúgy tudta tartani a színvonalat a filmvásznon is. A CGI-on javítottak amin valljuk be kellett is, bár arra is ügyelhettek volna, hogy észre lehet venni, hogy egyik képnél még műkígyó van, következő vágásnál meg már CGI baziliszkusz. Na mindegy. Nekem nagyon tetszett az első film képi világa és hangulata és szerencsére Chris Columbus a második részre is sikeresen átültette, így olyan mintha be se fejeztük volna az első filmet hanem folytatódik a sztori.

2017.07.27 czigler.nora

Kevésbé tetszik, mint az 1 (mert kezd komorabb lenni) , de sokkal jobb, mint a harmadik. Elég rövid, de az izgalmas és lendületes. A kígyót sajnáltam :(

2015.11.02 Niki18

csakúgy mint az első rész, ugyan olyan minőségű alkotás. Nagyon imádok benne minden szereplőt. Hihetetlen, hogy lehet egy filmet ennyire nagyszerűen megcsinálni.