Harry Potter és a titkok kamrája

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2015.12.29 Luxury

Nagyon jó folytatása a könyvnek. Ügyesen megjelenítik a könyvben lévő akciójeleneteket, szerintem igazán látványos alkotás, viszont sok mindent módosítottak benne, amit picit bánok.

2016.02.10 Svastitsd

Ez talána legjobban sikerült Harry Potter film, talán még a könyvnél is jobb. A falból jövő baziliszkusz suttogásmok nagyon hatásosak. A baziliszkusszal való harcot is jól megcsinálták.

2015.05.21 Sissy

Évek óta a kedvenc filmeim a Harry Potter filmek. Imádom a szereplőket. A történet utánozhatatlan! Elképesztő a grafikája. Az biztos, hogy még nagymama koromban is fogom nézni ezeket a filmeket, mert annyira imádom!

2015.11.01 Vivi02

Na ez volt az a rész, miután azt mondtam,nem tudok több részt meg nézni belőle. Kegyetlenül kezdett gonosz irányba elmenni az egész sztori.A szereplők maradtak meg egyedül jók,mármint a főszereplők persze.

A Harry Potter sorozatból ez az egyik kedvenc részem :) Azt nem tudnám megmondani hogy miért,de ezt imádom a legjobban

2016.01.15 Cirmici

Negatívat nem is nagyon tudnék felhozni, szerintem elég jól sikerült ez a rész is. Az lenne az igazi, ha a könyvben lévő összes jelenet benne lenne :)

2019.01.02 MissFortune

Imádom Harry Pottert. A könyvet is, filmet is.:)

2019.07.04 DracoDormiens

Úgy éreztem az első rész jobban könyvhű lett, mint az előző, de ez viszont izgalmasabb és komolyabb is volt. Nagyon Tetszett!

2016.03.26 Yoniki

Az a fránya baziliszkusz jó pár álmatlan éjszakát okozott nekem, de még mindig nem annyit, mint a dementorok. Nagyon szeretem ezt a részt is, csakúgy mint a többit :)

2015.02.10 NeoLinda

10 évesen láttam ezt a filmet moziban a családdal. Végigizgultam, nagyon féltem tőle, talán már túl félelmetes is egy kisgyerek számára. Egyébként fantasztikus film, még most is izgalmas és egyben félelmetes, elgondolkodtató. Lenyűgöző!

2015.08.27 avocados

Vannak dolgok amin teljesen feleslegesen változtattak a könyvhöz képest. Nem találták el a hangulatát, és a befejezése nagyon nem tetszett. Mivel ezeken a könyveken nőttem fel, elég kritikus vagyok, és nekem csalódás volt ez a film.

2015.01.23 David

Talán a legjobb az alkotás a szériában, de az első 2-ben mindenképpen benne van. Ebben a részben kiválóan követték az első részben elindított varázsvilágot, de mégis komoly izgalmi faktort helyeztek a filmbe, ezáltal lett ez az alkotás hatalmas mestermű!

2021.11.27 mafabfan

Egy örök klasszikus 2. része

Kiváló adaptációja a könyvnek.

2020.02.09 Róbert Gyenes

Az első film után, itt már be indul a story. Nagyon jónak tartom bevonni a történetbe a fiatalkori Voldemort történetét is. Tetszett nagyon.