Harry Potter és a titkok kamrája

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2017.10.13 Bogii

Könyveben sem volt a kedvencem, filmben sem az. Megnézhető, de nem a legjobb.

2015.01.23 Maddy

Nagyon jó film! Izgi, humoros, tökéletes filmzene készült hozzá. Imádom ezt a világot. Olyan tökéletesen átjön az egész, hogy amikor nézem, végig az az érzésem, mintha én is az egyik Roxfortos diák lennék. Nagyon szeretem! :3 Lockhart külön említésre méltó ebben a részben. Az a csávó valami hihetetlen...xD

2015.02.10 reat

Nagyon jó film, a gyerekszínészek nagyon jól alakítják a szerepüket. A látványvilág varázslatos és a felvázolt világ is. Szívesen élnék én is ott! Elgondolkodtató film a barátságról, kitartásról és a bátorságról. Ajánlom mindenkinek!

2015.06.22 varjú

Chris Columbus sokat tanult, és a történet is kalandosabb. Már kevesebb a gyermeki naivitásból eredő jelenet, illetve kevésbé jellemző a cselekmények bevezetése a gyerekek számára, de még mindig a 10-12 évesek számára készül a film legtöbb jelenete.

2015.02.22 FCSZ

Nagyon jó film, remek színészi alkotásokkal. Nekem az első rész is tetszett, és ebben sem csalódatam. Nagyon jó hangulatú, olyan mintha én is ebben a varázslatos világban élék.

2015.03.11 anemeth

Ez az egyik talán legizgalmasabb rész, nagyon tetszik a gyermeki bájjal vegyített kalandosság. És ne feledkezzünk meg közben az alakításokról sem. Kiváló franchise, mindegyik részét szerettem.

2016.07.08 Buffy

Nekem több sebből is vérzik ez az alkotás. Monoton a hangulata, amikor Roxfortba repülnek az autóval, az sem lett eléggé izgalmas. Ráadásul Dobby nagyon idegesítő. Nem varázsol el, egy közepes popcorn mozi.

2022.03.02 Loretta

Nagyszerű a Bölcsek köve folytatása, ugyanolyan jó, mint a könyv, és megint sok új dolgot tartogat a Baziliszkuszról és a párszaszájúakról, megjelenik Ginny, Hisztis Myrtle, Voldemort Tom Denemként. Fantasztikus kikapcsolódás.

2015.10.20 Graci

Mikor kicsi voltam féltem ettől a résztől, olyan sötét és rémisztő. Ma meg már nevetek ezeken a részeken. A könyv elolvasása után pedig jobban érthetővé és teljesebbé vált a film is.

2018.11.14 Dirk Bookman

A film is nagyon jó volt és a könyvet is sokszor olvastam.

2015.03.31 Bruno

még egy Chris Columbus, de ebbe Richard Harris is belehalt :-( érte kár, a filmért nem annyira. Nekem ez a teljes harry potter dolog nem jött be annyira, ezt a részét is közepesnek mondanám.

2020.10.08 Kinga Nagy

Szerintem az egyik legjobb rész, imádom!

2017.11.10 123456

Nekem mindegyik Harry Potter rész nagyon tetszett, de ez különösképpen. Nagyon izgalmas néhol vicces és kissé ijesztő részek vannak benne. Szerintem nagyon király

2015.08.04 alien007

Növekszenek a szereplők, feszültebbek a helyzetek, és érezhető, hogy a veszély is nagyobb, ahogy a gonosz is erősödik. Néhol még kicsit megszeppen a film hangulata, mintha nem merne elég ijesztő lenni, vagy mintha nem tudná a rendező eldönteni, hogy melyik korosztályt is akarja megcélozni.