Harry Potter és a titkok kamrája

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2015.07.18 rhamus

Nem voltam odáig érte. Értem, amit mondani akar a film, de nem kötött le, szó szerint vártam, hogy mikor lesz vége. Egynek elment, azért de ennyi. Átlagosan közepes a kategóriáján belül.

2017.10.01 Bibabac

Szerintem hangulatosabb, magával ragadóbb a története, mint az elsőnek. Egyre több érdekességet tudunk meg a varázsvilágról, és a gonosz is kezd körvonalazódni előttünk. Már van személye és jelleme, akitől okunk lehet tartani.

2016.07.22 K.bogi

Ezekben a régi Harry Potter filmekben még sosem csalódtam. Rengetegszer láttam őket régen és mostanában is. A könyvek is nagy kedvencek voltak. Most tervezem újraolvasni mindet. Egy egész generációt formált és nevelt fel ez a sorozat, úgyhogy nagyon sajnálom , hogy nem írt rowling több kötetet.

2015.06.20 neeta92

Még gyerekként kezdtem el nézni és teljesen magával ragadott a világa. Konkrétan sajnáltam, hogy vége lett. Nem lehet erre semmi rosszat mondani hisz minden benne van amire vágyhat az ember aki kikapcsolódás iránt epekedik.

2015.06.17 Miss Rika

Érezhetően másabb már az első részhez képest. Komolyabb hangvétel azonban még mindig lenyűgöző látványvilág és szórakoztató cselekmény. Ennél jobb nem is kell egy rajongónak.

2017.09.30 koba1996

Az egész cselekmény a törött varázspálca köré szerveződik. Jó, ez kicsit erős túlzás, de gondoljunk csak bele, egy ilyen apróságot végigvezetni az egész filmen, kicsit logikátlannak érzem. Persze nem ez az egyetlen logikai bukfenc, de szerintem ez a legerősebb.

2015.12.26 tamas84

Az első résznél nagyon hosszú volt a bevezető, és kicsit unalmas volt az eleje, de a misztikum jobban fel volt építve, valahogy jobban kiszakított a szürke hétköznapok világából. Ez a második viszont jobban használta a látványelemeket.

2015.06.19 szune40

Sokkalta "vagányabb" lett az előzőhöz képest. Az sokkal meseszerűbb kissé még nem érződik a komolyság itt pedig azért már némi sötétséget is belevitt ami nagyon jól feldobta a filmet. Könyvben is nagy kedvencem volt ez is.

2015.06.05 era93

Komolyabb hangvételű lett a második rész, de ez el is várható hisz a könyvben is érződik azért ez a hangulat változás. Bárki kedvelni tudja ezt a részt is. Csak sajnálni tudom, hogy Richard Harris a második rész kiadása előtt halt meg és nem tudta fo... Több

2016.07.25 N.Béla

A mai generációkból már mindenki ismeri a Harry Potter könyveket és filmeket. Izgalmas alkotás mindegyik és nagy rajongótáborral is rendelkezik. Ez a kedvenc részem, mert izgalmasnak találom, hogy Harry tud kígyóul és hogy belevitt Rowling egy régi mitológiai lényt, egy basiliscust a történetbe.

2015.05.06 bambula

Sajnos ezek az első filmek nem sikerültek jó és így lemondtam a többi megnézéséről. A HP könyveken nőttem fel ezért elég kritikus vagyok a filmekkel kapcsolatban. Nincs baj azzal, ha leegyszerűsítik a sztorit de ezt gagyisították nem filmre szabták.

Ez a film is remekül sikerült, akárcsak az első. Itt is remekül alakít minden színész, a Baziliszkusz is remekül néz ki, egyszerűen nagyszerű, szeretnék még sok ilyet látni..:))

2017.01.07 des.tiny59

A Harry Potter széria második része is van annyira fantasztikus mint az első ami meglepő tekintve, hogy sokszor mellé fognak az ilyen témában. A témáját tekintve itt kicsit már komolyabban felüti fejét a sötét oldal ami szerintem jobban kontúrozza a ... Több

2016.08.16 Macskínó

Bár az első részt képtelen volt felülmúlni még mindig jobban visszaadta a sztroit mint a 3. után következők. Sok dolgot hagytak ki a könyvből ami lényeges elem lett volna és voltak percek amikor volt időm azon gondolkozni hogy ide inkább mit emeltem ... Több