Indiana Jones és a végzet temploma

Indiana Jones és a végzet temploma

Indiana Jones and the Temple of Doom

Harrison Ford
Harrison Ford

Indiana Jones (Harrison Ford), a kalandvágyó régészprofesszor Nurhacsi császár maradványaival üzletel, de a kínai maffiával nem olyan könnyű tárgyalni, mert nem szívesen fizetnek. Az üzlet végül menekülésbe fullad, Jones kiugrik az ablakon Willie-vel, az énekesnővel (Kate Capshaw ), és egy… Több

Forgatókönyvíró: Willard Huyck, Gloria Katz, George Lucas
Premier (HU): 2024.04.25. | SkyShowtime (2023.02.14.) | Disney+ (2023.05.31.)
Forgalmazó: Pannonia Entertainment
Több

2024.02.10 hátadlegyenelöl

Azért látszik rajta az idő. Főleg az effekteken, de a történet bőven jó.

2017.03.09 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon jó kis kalandfilm, bármikor szívesen megnézem. Imádom a főszereplő karakterét, George Lucas nagyon jó kis történetet talált ennek a filmnek.

Harrison Ford ezt a sorozatot halhatatlanná tette.Nem is tudnám már mással elképzelni.időtálló,izgalmas,poénos,pazar képi világ,gyönyörű helyszínek. A kalap,és a kopott bőrkabát.... Csúcs!

2017.07.24 Deku

Elmondhatom, hogy nem lettem rajongója az Indiana Jones sorozatoknak pedig Harrison Ford jól játszik. Rémes lett ez az alkotás. Az első húsz percben még reménykedtem aztán már feladtam még azt is hogy talán kijön belőle valami emészthető dolog. Kegyetlen lett szerintem.

2017.03.09 GedyPapa

Nem tartozik a kedvenceim közé. Többet vártam a sorozattól az első rész után. Bár a templomban történő események belém égtek. De több volt ebben, mint amennyit kihoztak belőle..

Willie szerepét eredetileg Sharon Stone-nak szánták.Szerző: Artemisia

Eredetileg Indiana Jones és a halál temploma lett volna a film címe.Szerző: Artemisia

A cselekmény 1935-ben játszódik, míg Az elveszett frigyláda fosztogatóié 1936-ban, vagyis tecknikailag előzményfilmnek tekinthető.Szerző: Artemisia

Picurt Ke Huy Quan formálja meg, aki a 2022-es Minden, mindenhol, mindenkor című filmben nyújtott alakításáért Oscar-díjat kapott.Szerző: Artemisia

(2015. 12. 07.)
Kalandfilmnek nem rossz, Indiana Jones-hoz képest viszont kevés. Több

(2016. 06. 28.)
Vagyon és dicsőség?
Három év telt el, az Elveszett frigyláda fosztogatói bemutatása óta. A rajongók tűkön ülve várták a folytatást, amit csak tetézett, hogy a komplett alkotógárda neve fémjelezte ezt a produkciót is. Az elvárások természetesen hatalmasak voltak, de a készítőknek minden eszköz adva volt, hogy megugorják a lécet. Hogy sikerült-e nekik, az kiderül a cikk... Több

(2016. 07. 10.)
A jó beszólások, a látványos akciók, az epic jelenetek és a feszültség ugyan úgy megvannak, mint az előző résznél! Végszóként, nem lett ez egy rossz alkotás, de az Elveszett frigyláda fosztogatói után, egy kicsit sovány. Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 09. 11.)