John Wick: 3. felvonás - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019.10.06 iq.csabi

Teljesen elborult film. Az akció jelenetek erősek nagyon, pörög ezerrel és a nézőnek egy perc nyugta sincs. Várjuk a 4. részt.

2020.01.11 Zoe091

Az összes része nagyon tetszett, de főleg ez. Maga a történet izgalmas, szórakoztató, máskor is újra fogom nézni.

2020.01.01 Robert Langdon

Zseniális, és hol van még a vége...

Ma sikerült egyszerre megnéznem mindhárom részt ugyanabban a változatban. Nem találok szavakat. Régen az tetszett a legjobban, ahogy Wick gyilkol. Az már a második részben sem lepett meg. "Spoiler" Most már eljött a belső kör is érte. Sőt a legfontosabb palival is találkozott. Vártam, hogy el indul értük, hogy kinyírja az összeset, de az még a jövő zenéje. Azt hittem legalább rövidhajú nőcit fejbe lövi a végén, de az is megmaradt. Ez viszont csak még érdekesebbé teszi a sztorit. Mindenki benyalt a nagykutyáknak, csak a Király és Wick nem. (Szerintem a recepciós sem, de lehet tévedek.) "Spoiler vége" Azt hiszem, most már nyugodtan beszélhetünk korszakalkotó akciófilmről, ilyen nem volt előtte. Brutális, izgalmas és néha érzelmes. Plusz sohasem lehet tudni, ki kivel van, és mi lesz belőle. Végig pörög, egy pillanatra sem áll le. Több ilyen film kellene,nem Star Wars meg mondjuk Mátrix, ha Reeves. Bár egy-két színész tudná csak eljátszani. Szóval ez a(z eddig) trilógia mindent visz. Nincs jobb akciófilm. Nagyon várom a folytatást (és a bosszút).

2019.05.23 nagygellert

Nekem személyes kedvenceim közé tartoznak a Jhon Wick filmek. Egy pörgős és zseniális film. Ajánlani tudom!

2020.01.18 Mercy23

Az első rész nagyon tetszett, ezért megneztem a másodikat is ami szerintem minden volt csak jó nem. Mintha egy számítógépes játékot látnék.. De ez a 3.rész megintcsak jól sikerült! Várom a következő részt is!

2021.04.26 RADD

Kellett harmadik részt csináljanak.Kellett még egy borzalommal bővüljön a filmvilág. Az egész erőltetett volt, alig bírtam végignézni. Az előző 2 John Wick filmet mondhatni tökre bírtam, ezért ültem be erre a filmre. Mondanom se kell, megbántam.

2019.05.17 FunBoi

Én már az előző két részt is egyszerűen imádtam, úgyhogy nem volt kérdés, hogy mennyire izgatottan vártam a harmadik részt. Nem hogy nem csalódtam, de el kell ismernem, a fene se gondolta volna, hogy a készítők még tudják hova emelni a téteket. Leeső... Több

2019.11.29 Spastic

Néha nem életszerűek a jelenetek, nagyon sok a túlzás ebben a filmben! Az első két rész jobban tetszett. Kezd átlagon aluli jackie chan hadonászós filmmé válni!

2019.05.18 thomino

Na, ez már nagyon hiányzott. Kétségtelenül imádom Keanu alakításait, és szerintem ha eddig valakinek nem volt egyértelmű, ezt a szerepet egyszerűen ráöntötték. Nagyon beérett a karakter és az egész film hangulata így harmadik részre, bár tény, hogy a... Több

2019.05.12 paval

Hát ja, nem egy éppenséggel okos film, de annyira szórakoztató, lendületes és látványos, hogy egyszerűen beleszegez a székbe. Tipikusan a bűnös élvezet kategóriája, de a legjobb minőséggel. A John Wick 3 tényleg egy kihagyhatatlan akciófilm lett, ha bejött az első két rész, ezt imádni fogod!

2019.05.20 Attila 75

Wick 3

Az akció kategóriában maximálisan jól teljesített. Megállás nélküli folyamatos vízió. Halle Berry nagy hiba volt, de ettől eltekintve jó.

2019.05.15 vejunkanew

Chad Stahelski valamire ráérzett, nagyon ritkán fordul elő, hogy egy trilógia részről részre jobbá tud válni, de a John Wick 3 (és korábban a második rész) bizonyította, hogy bár a kihívás nagy, de egyáltalán nem lehetetlen. Remekül összerakott mozi ... Több