K-PAX - A belső bolygó

K-PAX

2024.04.13 puszpang

Nem tudom elégszer megnézni

Amikor még színészek játszottak a filmekben... Minden egyes másodperce magába szippantja az embert. Ha van hibátlan film, akkor ez az. A sztori, a rendezés, a megvalósítás, a kép, a hang, a fények... minden a helyén volt.

Nem mondom hogy rossz,inkább felejthető kategória.Egyedül Kevin Spacey,aki miatt végignéztem a filmet,de nem leszek rajongó,az már biztos.

2016.05.27 Bogi87

Fantasztikusan megkomponált film, mely elénk tárja egy szörnyűségeken keresztül ment ember lelkét és bepillantást nyerhetünk az általa kreált világba, ahol a szenvedés és a fájdalom nem ismert fogalmak.

2017.07.31 Lonka

Csak ajánlani tudom a filmet, mert a készítők nagyon eltalálták. A történetét remekül felépítették, végig izgalmas és sok csavart is tartogat a néző számára.

2017.07.10 Deku

Erősen közepes lett ez a film nekem, talán leginkább Kevin Spacey játéka volt az ami tartotta a szintet és szórakoztatóvá tette. Volt már simán sokkal jobb filmben is részem de még így is megállta a helyét.

2019.03.08 dailyfilmsan

Nagy dillemába estem a filmmel kapcolatban. Ugyanis félig adott csak magyarázatot a nagy kérdésre ami az első perctől belengte a filmet. Hihetőnek és életszerűnek találtam azt amit előadott mindkét fél és így nem tudtam eldönteni kinek van igaza. Tal... Több

2019.04.06 MidoD7

Valahogy én hiányoltam belőle valamit, amitől jó lett volna. Nekem nem jön be ez a történet. A rendezéssel nincs gond, a látvány kiváló, a színészek is jók, csak valahogy nem jött át az érzés.

Hold
Hol nézheted: SkyShowtime
Utazók
2016

2017.01.23 Olivér Rózsa

Nagyon jó film. Remek mondanivalóval jó szinészekkel. Nálam mindeképp adja. Mindenkinek tudom ajánlani nyugodtan. 5/5 csillag ment rá.

2021.12.03 Drawen H.

50-en felül.

A filmet már több mint 50× láttam. De valami azért hiányérzetet ad a legvégén. Ezt szeretném megfejteni. Legkedvesebb színészeim közül néhány. Ja, a végkifejlet nem oly egyszerű, mint elsőre gondolnánk. Ha magunkban végigpörgetjük a film történéseit... semmi sem annyira egyértelmű. Nálam első 20-ban. Kérlek, nézzétek meg többször, zavaró tényező nélkül! Lesz feladvány. Kellemes mozizást!

2016.12.07 Szorcsik

Gyönyörű film, nagyon fontos mondanivalóval, amely igazán elgondolkoztatja a nézőjét. Izgalmas, megható, számos gondolatot szül. Meglehetősen felkavaró alkotás. Érdemes megnézni.

2015.08.12 Rikudou6

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2020.10.11 BalogJoe

A legjobb "lassúfilm", amit valaha láttam, zseniális színészekkel.

2016.09.17 krazucsi

Kissé nehezen érthető és nehezen emészthető film, amely elgondolkoztatja az embert. Érdemes többször is megnézni, mindig tud újat nyújtani, újat mutatni. Mindenkinek ajénlom a megtekintését.

2017.11.16 baalint

Ez egy igazán elvont film. Sokat próbáltam keresni a tanulságát/mondanivalóját de nem tudnám megfogalmazni. Érdekes. A színészek sokat dobnak rajta. Inkább nem ajánlanám, mint igen.