Kingsman: A titkos szolgálat

Kingsman: The Secret Service

2015.04.16 coyote

Aki szereti a James Bond filmeket, ezt a mozit is szeretni fogja. Vicces, laza, akciódús, remek a szereposztás - Vaughn mestere az izgalmas akciófilmeknek. Az igaz, hogy a főhős egy kamasz srác, azonban a film nem csak a fiatalabb generáció számára készült. Ajánlom mindenkinek!

2015.04.03 Hanna_09

Iszonyat jóóóóó!!!! :) Colin Firth alakítása lenyűgöző. Az alaptörténet annyira nem izgalmas, inkább a vizuális effektusok viszik a pálmát. Jó akciójelenetek vannak benne amik miatt az ember lélegzet visszatartva várja hogy mi történik a filmben. A vége pedig fenomenális és vicces.

2016.04.18 csilla09

Jó film volt, volt benne elég akció. A viccek is jók voltak benne, helyzethez illőek. A színészek számomra tökéletesek, nagyon jól eljátszották a szerepüket. A látvány szempontjából is lenyűgöző volt. Várom a második részét!

2017.11.21 Jessi:)

Még csak most sikerült megnéznem ezt a filmet, de nekem személy szerint tetszett :) szórakoztató volt, történet is lekötő, színészi alakítás is jól sikerült :) megéri megnézni.

2015.03.07 vahuzo

nézhető , humoros, egyszerű film, nem tudom mire föl olt körülötte ez a nagy felhajtás. Annyira azért nem jó, mint beharangozták, de egyszer azért meg lehet néni, ennyi ...

2020.04.05 Rotzsáp Zoltán

Nem életem filmje de...

de egy estére pont kellemes kikapcsolódás. Nem komoly akciófilm, bár folyik a vér rendesen, és nem komoly kém film. Mondjuk olyan James Bondos, vagy valami hasonló. Van története, van mondanivalója, jó színészek vannak benne, van csattanója, szóval nekem bejött. 5/4

2015.12.20 TheDoctor

Imádom ezt a filmet, holtversenyben van nálam a Tökéletes trükk-kel, már vagy 5x láttam, nem untam meg. Colin Firth zseniális benne, nagyon jól áll neki a verekedés, no meg persze az öltöny.Taron Egerton és szuper volt benne, remélem beindul a karrie... Több

2015.02.14 julcsi

Ez egy nagyon jó film! Volt benne humor,izgalom,meglepetés és persze Luke Skywalker :) igaz nem sokáig.

2015.05.21 Goba

Jó film lenne, és megkapná az 5 csillagot, ha nem rugaszkodna el ilyen mértékben a realitástól. Nagyon jól kezdődik, de többet vártam tőle. Így csak egy tipikus "Rambo" féle akciófilm egy kis titkos ügynökös és világmegmentős sztorival. Egynek azért elmegy.