Kingsman: A titkos szolgálat

Kingsman: The Secret Service

2024.02.06 SzimikeésBéci

A színészek jól lehozzák a rájuk bízott szerepet, a történet nem rossz, de mégis valami hiányzott számunkra ebből a filmből. Úgy gondoljuk, ebből egy cseppnyi „fűszer” hiányzott.

2016.08.05 mamiéstöti2

Absztrakt megjelenítésű, kicsit légből kapott, kicsit vicces, átlagos színészi teljesítménnyel egy nagyon izgalmas film.

Zseniális, fantasztikus is lehetne, de abszolúte nem az. A sztori unalmas, a színészek gyengék, és lapos semmi az egész. Borzalom.

2017.10.14 ArpiHajdu és Réci

Jobbfajta popcorn-mozi

Hát nem is tudom. Szeretjük a kémfilmeket, vannak köztük nagyon jók és nagyon rosszak (mint általában az összes zsánerben), de az egyszer biztos, hogy az ilyen típusú filmek a leginkább bevett klisék mentén mozognak: jó fiúk, ördögi gonosztevő, világ... Teljes kritika

2015.02.18 dulkap

Érdekes számomra a film megítélése, mert ha az utolsó kb. 20 perc színvonala, az elején lett volna, akkor egy közepest adnék rá. De így a végkicsengése egy jó film, még ha hajszálon múlik is a négyes. Alapvetően a klasszikus 'nem rossz, de nem is jó'... Több

2023.08.16 JRD

Titkos ügynök Kingsman öltönyben...

Bevallom, nem tudtam, hogy képregény-adaptáció, így nem csalódtam a filmben. Pörgős, megfelelő időben beszúrt trágár szövegezéssel, és persze a mindent elsöprő angol stílusban. Ebből a filmből származik egyik kedvenc mondatom: A stílus maga az ember. Egy rövid mondat, mely rohadt sok mindent magába foglal. A történet nem túl bonyolult, mégis élvezhetően kalandos, és jók benne az akciójelenetek. Colin Firth jó (és kissé meglepő) választás volt erre a szerepre, hiszen sokunk inkább romantikus alakításai révén ismerik a színészt. És itt egyszer csak hopp, megjelenik James Bond méltó vetélytársaként, és a kissé töketlen, de mégis tökös Tökivel igyekszik megmenteni mindenki tökét. Egy könnyed kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel, ha nincs kedved magasröptű gondolatokkal elűzni az időt. Nézd meg (szerintem érdemes)... de majd úgyis megítéled magad. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2017.03.10 GedyPapa

Hú de nagyon jó volt. A barátaim ajánlották és nem hittem volna, hogy tényleg ilyen jó lesz. Nagyon sokat nevettem rajta, illetve a sztori is csavaros volt a maga módján. Többszörnézős kikapcsolódásra ideális!

2021.12.30 HE7EDIK

Egy kimondottan ötletes James Bond-koppintás, nagyszerű színészekkel és egyedi stílussal átitatva. A második rész sajnos már nem hozza ezt a színvonalat.

2015.07.28 kabel

A Kingsman nagyon is érdekesnek tűnt. Az üzenete nagyon szépen rá volt feszítve a sablonos alaptörténetre. A film ráadásul rettenetesen merész, olyan jelenetek voltak benne, amit kételkedtem volna, hogy így lerendeznek (templom). A karakterek szereth... Több

2016.05.27 Orosz István

Az én ízlésemnek egyszerűen ellentmond. Átlagos sablon sztori semmi extra. Aztán azok ahogyan szétvágnak egy embert és ketté szakad mint egy papír borzalmas. Egyszer megnéztem többszörcnem szeretném!

2021.02.09 Eastern79

Matthew Vaughn kétségkívül klasszikust alkotott a Kingsmannel. Olyan finom iróniával nyúlt a titkosügynök témához, ahogy még eddig soha senki, mindezt pedig elképesztő ötletekkel és pazar akciójelenetekkel fejelte meg. Az a rendező, aki Colin Firth-b... Több

2023.08.04 Erik Csok

Érdekes képregény-adaptáció!

Hogy micsoda? Ez a film egy képregény alapján készült? Mikor megtudtam, én is meglepődtem, de igaz. Szerintem egy jópofa film. Egyrészt, van benne humor, ami legtöbb esetben szerintem jól működik, másrészt, véres és kellően brutális egy-egy helyen (főleg a templomos jelenetnél)! A történet szerintem rendben van, a színészek is jól játszanak, és jók a karaktereik, azt viszont nehéz lenne megmondanom, melyik rész jobb az első kettő közöl, hisz ez is, és a második rész is szerintem nagyon szórakoztató film, és megállják a helyüket!

2018.03.26 szaka123

Igaz elég későn, csak 2017-ben láttam a filmet, de előtte sok jót hallottam róla. Nem okozott csalódást. Jól kidolgozott akciójelenetek, jó színészek és bármikor idézhető beszólásokkal. Ajánlom mindenkinek! :)

2019.05.26 Ms. Akárki

Nagyon jó, egész kiszámíthatatlan film, persze csupa jó értelemben. Izgalmas volt a történet és egyáltalán nem kiszámítható. Az utóbbi időben talán az egyik legjobb kémfilm amit láttam. A színészgárda is nagyon odatette magát, Taron Egerton pedig istenien elviszi a filmet a hátán.