Kingsman: A titkos szolgálat

Kingsman: The Secret Service

2018.12.19 harnas1207

Voltak részei amik viccesek voltak, de összességébe nem fogott meg a film. Nem értettem azt se, hogy ez most egy paródia vagy komoly alkotás? Egyiknek se állta meg a helyét, inkább csak ez giccses zagyvaság lett.

2016.06.19 sptt

Jó brit humorral megtűzdelt kémfilm (egyben kémfilm-paródia), komoly szereposztással, szépen vágott akciójelenetekkel, tehát egy tökéletes esti szórakozást nyújt a film, ajánlom mindenkinek!

2017.11.01 Bazzzsi

Végre egy jó angol film, ami lendületes, izgalmas és helyenként még humoros is és ráadásul remek színészek játszanak benne. A története végig pörgős volt.

2015.07.13 hsanya182

Elég látványosra sikerült fiatalos kamaszfilm. Minden elkeseredett fiatal erről a "James Bond" szerepről álmodik, a misztikus, titokzatos, belevaló küldetéseket megoldani, és mindemellett kiszakkadjon az átlagos családi perpatvar bugyraiból és példát... Több

2017.07.26 Lonka

Nagyon lendületesen és izgalmasan indult a film, ahogy tálalják a sráccal a dolgokat. A különféle feladatok, amikor meg kellet oldani az is rendben volt viszont a végére kicsit elfáradt a film.

2016.09.01 wintermat

Remekül megkomponált mű, ötvözve az akciót és a humort is. Szerintem többször nézhető kategóriába tartozik, és már várom a folytatást is.

2015.09.02 MKristijan

Határozottan észlelhető benne a Percy Jackson és az Olümposziak cimű film első részére való hasonlítás ami leginkább a szülői szálban bontakozik ki. (kiv. az apuka). Simán felül tudta múlni a kortársait ez a film. Kategóriájában vitte, mindenki halál laza volt. Nálam 10/10

2015.06.08 Dodi

Biztos, hogy nem nézem újra! Ez egy nagyon gagyi film, s történet semmi, humora van, de szerintem néha már mocskos. A színészek nem sokat adnak bele a szerepükbe... nem jó!!

2022.10.19 uniterra

Ahogy múlt az idő, úgy lett egyre laposabb, egyre klisésebb, önismétlő. Elnézést, de ilyet az ember egy nap alatt ír, Másfél óra már sok volt, abbahagytam. Gratula azoknak, akik végignézik és még élvezik is. Nekem nem megy.

2015.06.02 Milanman

Helyenként kifejezetten szépen, okosan és viccesen épít és játszik el a kémfilm műfaji kellékeivel. Sok-sok utalás, geg és maga a történet is. Vannak jobb és kevésbé jó pillanatai, van, amikor nagyon betalál és van, amikor érezni rajta az erőlködést ... Több

2017.01.15 Gigi

Nem azt hozta, amire számítottam, de végülis összességében szórakoztató volt. Nincs benne eget rengető sztori, és a színészi játékok is átlagosak. De ebben a filmben azért nincs is nagy lehetőség hatalmas alakításokra. Egyszer mindenképpen nézhető.

2020.10.04 Annuska

Annyira örültem, amikor kijött a film előzetese, mert úgy kellett már egy ilyen titkosügynökös film. A Bond filmek után kategórijában ez a széria a legjobb.

2024.01.29 Majorkas

Nagyszerű unaloműző

Nem is értem, hogyan maradhatott ki eddig az életemből ez a film, egyáltalán nem nevezhető unalmasnak és a cselekmény, valamint a szereposztás nagyszerű, de akció-vígjáték mivolta miatt komolytalan, itt csak is kizárólag az akciójelenetekre gondolok, egyszer nézhető unaloműzőnek tökéletes.

2020.09.23 belavagyok

Colin Firthnek nagyon jól állt ez az angol úriemberes titkos ügynök figura. A film a kezdetektől fogva izgalmas és látványos.