75% 84 szavazat
Vélemények

Koma

Koma

 Több
Filmadatlap
7
Vélemények (7)
21
Szereplők (21)
40
Képek (40)
1
Videók (1)
1
Érdekességek (1)
Díjak
Filmkritika
Cikkek
Fórum

Vélemények (7)

Írj véleményt
 
2025.07.28 Leslie77

legújabb vélemény

A Koma (2019) egy látványos orosz sci-fi akciófilm, amely egy fiatal, tehetséges építész rejtélyes balesete után játszódik. A főhős egy különös világban ébred, amelynek szabályait és törvényeit meg kell értenie ahhoz, hogy túlélje, és megtalálja a vi... Több

0
 
2020.05.12 Syracuse

A vizualitása tényleg kreatívabb, mint az Eredeté, de a történet elég üresnek hat számomra, ráadásul néhol logikátlan is. A tökéletes film a témában valahol a kettő ötvözetében lenne.

1
 
2020.06.17 Tanovszky

Ismét egy orosz sci-fi

A látványvilág tényleg nagyon ki van dolgozva. A történet alapötlete már nem annyira eredeti, de még nem is agyoncsépelt. A rendezése is elég jó, sokkal rosszabb amerikai filmek is vannak ebben a műfajban. Ez a film nem akar többnek látszani, mint ami. Egy egyszer nézhető sci-fi dráma kis akcióval.

1
 
2023.10.31 kabel

Ötletek más filmekből

A Koma egyetlen eredeti eleme a látványvilága, történetének elemeit más filmekben már láthattuk szebben és ügyesebben kivitelezve. Karakterei gyengék, dialógusai borzasztóan gyerekesek, és akciójelenetei nevetségesen gagyik. Érezni, hogy a színészekn... Több

0
 
2020.10.11 end26

Ismét egy

A film erősen hajaz Nolan Eredet című filmjére, azután van benne Tarkovszkij Stalkerének megoldásaiból is. Esetleg Cameron: Avatarjából, a lebegő szigetek közötti közlekedésből, de ez persze csak alkotói inspirálás szintjén lehetőség. Haloványan eml... Több

1
 
2023.09.09 puszpang

Alakul a molekula

Másodjára is a képernyő elé ragasztott. Káprázatos ez a komor „industrial punk - neverending story feeling”, ahogy a kómavilágot felépítettek a készítők. Nem azt mondom, hogy egy Industrial Light & Magic, de mindenképpen elfogadható a látványvilág. A... Több

0
 
2023.02.24 kissmanna

Egy érdekes sztori Oroszországból

Véletlenül találtam erre a filmre, mondanám gyöngyszemre. Mivel a filmből csak részleteket találtam, nem is értettem a történetet, míg meg nem találtam. Igaz, eléggé hasonlít a történet vagy inkább a látvány az Eredet című, számomra élvezhetetlen fil... Több

0