Kontroll

Kontroll

2023.02.08 kabel

Fantasztikus magyar film

Egy izgalmas, érdekes, szürrealista, neo noir film a Kontroll, egy alternatív világgal. A történet lényegében egy mese, jó és rossz karakterekkel, megváltással és meneküléssel. Sajnálatos, hogy Antal Nimród azóta sem tudott hasonlót alkotni.

2017.04.24 GedyPapa

Az egyik, ha nem a legjobb magyar film azóta, hogy megindult a tömeggyártása a filmeknek. Nagyon realisztikus és pont ezért olyan keserédes, hiszen a szituációkat mindenki felismerheti. A zseniális színészi alakítások adják a film savát s borsát.

2017.07.10 Deku

Ismét egy lehangolóan unalmas magyar film. Sajnos a mostani magyar filmeket nem tudom dicsérni, a régi még fekete-fehér kategóriában csodás színészeink voltak de ez már csak a múlt.

Zseniális magyar mozi!!!Csányi,Mucsi jutalomjátéka.Nagy poénok,átszőve szerelemmel,kilátástalansággal,félelemmel,meneküléssel,és gyilkossággal! Antal Nimród egy időtálló mozit tett le ! Erősen ajánlott kategória!

2016.08.05 mamiéstöti2

Pontos műfaját nehéz lenne meghatározni, talán ez az egy amibe bele lehet kötni, igaz magyaroknak szól nem mindenkit jár át a film mondanivalója.

2019.02.23 HE7EDIK

A nagy büdös magyar valóság

Bevallom eddig ez a film kimaradt az életemből, de mivel láttam róla biztató videókat, hát tettem vele egy próbát. Nem bántam meg. Nimród első filmjével tökéletesen vissza adja a magyar valóságot metró kallereken kerresztül: szegénység, kimerültség, ... Teljes kritika

2019.04.02 Puncs

Nem szeretem a magyar filmeket, de ez nagyon jó. Nagyon eredeti a sztorija, a karakterek is szórakoztatók. A színészek is jól hozzák a szerepüket, ebben a filmben minden klappol. Lehetne több olyan magyar rendező, mint Mundruczó Kornél.

2016.01.25 szaka123

Az egyik legjobb magyar film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát. Zseniális színészek, zene, párbeszédek, humor. Nagyon jól adja vissza az ellenőrök mindennapjait. Érdemes megnézni, ha másért nem azért, hogy lássuk, igen is lehet jó magyar filmet csinálni! :)

2020.03.21 elekm90

Ambiciózus, Antal Nimród egyedi képi világot alkotott, ez a része kimondottan tetszett. A gyilkos szál is jó volt, viszont a komikus részek ritkán voltak viccesek és sokszor teljesen stílusidegennek hatottak (pl. az a rész, amikor jegyeket ellenőriznek). 7/10

2019.08.04 Ms. Akárki

Rendkívül lehangoló és vontatott film a magyarokra oly jellemző sötét humorral. Egyszernézős főleg csak a mondanivalója miatt és a remekül összerakott szereplőgárda miatt.

2019.05.27 harnas1207

Magyar filmek: Van aki imádja, van aki gyűlöli őket. Én sokat próbálkoztam már, de egyszerűen nem tudom értékelni őket.

2018.01.28 BoBamburg

Nem rossz film, de számomra nem volt egy akkora csoda, mint ahogy mindenki dicséri. Jópofa, hangulata és az atmoszféra rendben van, de kissé erőtlen :|

2017.01.05 Gigi

Kellenek az ilyen filmek ahhoz, hogy újra emlékeztessenek arra, igenis csodás magyar színészeink vannak, és igenis érdemes filmet készíteni itthon is. Zseniális alkotás, ami egyszerre nyomasztó, kedves, szórakoztató, szerethető, elgondolkodtató. Nagyon szeretem!

2016.11.18 MKristijan

Magyarország mai napig nem nagyon hozott hasonló jó filmet. Örök kedvenc lesz a maga furcsaságával.