Fantasztikus labirintus

Labyrinth

2023.08.19 Ergit

Ahhoz képest, mikor készítették, még mindig élvezetes, izgalmas, különleges. Nem lehet nem kedvelni!!!

2023.04.19 JRD

George Lucas producerkedése mellett készült el az eredetileg Labyrinth című film. A forgatókönyvet pedig nem kisebb név jelzi (a rendező és a híres gyerekkönyvíró mellett), mint a Monty Phyton egyik tagja, Terry Jones. A film nemcsak egy egyszerű tör... Több

2020.04.28 Timon

Már az megvett,hogy akkoriban mennyire nagyszerű látványtervezésnek örvendhet.Élmény volt,de rendesen végigizgultam,és semennyire sem volt szájbarágós (inkább szórakoztató) a tanulsága,miszerint jól gondoljuk meg,mit kívánunk...

2023.04.17 pj19

Gyerekkorom egyik nagy kedvence volt ez a film. Imádtam az egész képi megjelenését, a szereplőket, a történetet, mindent. Jó kis kikapcsolódás mindenkinek, időtálló film. Nézzétek meg bátran!

2016.04.16 Zsceeeka

Gyerekkoromban meglehetősen féltem ettől a filmtől , amit helyenként még most is meg bírok érteni . Viszont fantasztikus humora van , és ennyi év után sem gagyi, élvezetes volt újranézni, David Bowie játéka és a "kislányé" (aki azóta persze remek színésznővé érett) is jó volt.

Fiatal koromban néztem meg,és akkor nagyon bejött.Nemrég ismét megnéztem,de már nem azt az érzést adta,persze,közben eltelt több mint 25 év.J.C. kinőtte magát,jó színésznő lett belőle,és D.Bowie is jól hozta a gonosz karaktert.

2020.05.17 Klauka89

Retro kedvenc

Gyerekkorom nagy filmje (a bennem élő 90-es években volt gyermek adta az 5 csillagot, talán az akkor megélt emlékek miatt. A család és a testvérem miatt, mert idilli. A filmek olyanok, mint a parfüm, ha újra előveszed, ezernyi élmény élénkül fel vele, és amikor félreteszed, megint szunnyadni tér). Ma már nem annyira élvezhető. 1986. David Bowie, nyugodj békében! De egyébként azt hittem, csak simán Labirintus a címe, szóval most újat mondtatok, köszi. :)

2017.03.10 NorbiP

Egy béna B-kategóriás nem vicces vígjátékra számítottam. Ezért is lepődtem meg, amikor a film nagyon is vicces, aranyos és szórakoztató volt. A látványt is ki kell emelni, ami ebbe az évbe kifogástalan.

2016.06.27 Kirana80

Kellemes meglepetés volt felnőtt fejjel látni ezt a filmet. Imádtam a CGI mentességet, David Bowie-t pedig csodáltam mert jó színész is volt. Izgalmas, jópofa sztori, mai szemmel nézve is szórakoztató, imádnivaló figurákkal :-D

2016.11.15 goat2000

Ez egy klasszikus film, ami nagyon jól sikerült. Nagyon jó, maradandó jelenetek vannak benne és a színészek is jól játszanak. Ez egy olyan film, amit többször is meg lehet nézni.

2015.08.21 Moria99

Pontos, precíz, teljesen élvezhető dramaturgia, hibamentes, ajánlom mindenkinek. Imádtam ezt a filmet, mert teljesen elvarázsolt. Ezen kívül a színészek fantasztikusan alkotnak. Öt csillag.

2016.07.31 Kardos

Zseniális és fantáziadús mesefilm ez. Néhol már már ijesztően oldották meg a rossz csatlósait, vagy a szörnyeket. Gyerekként a tükröktől ez a film miatt féltem, úgyhogy kisgyerekeknek azért nem ajánlanám ezt a musicales jellegű filmet. De nagyon szép történet.

2015.04.11 OrSi

Szerintem minden gyereknek és felnőttnek nagy élmény ez a film. A látványvilág a kor lehetőségeihez képest teljese mértékig ki van maxolva, a történet jól van felépítve, a rendezés is szuper, és persze ott van David Bowie. Egyszerűen nem lehet semmit mondani, ami miatt ez a film ne lenne jó.

2015.06.19 Kellangy

Kedves, szórakoztató film, érdekes karakterekkel, mesebeli lényekkel. Jó filmbetétekkel, effektekkel, igazi családi kikapcsolódás, kicsiknek-nagyoknak egyaránt. Ajánlom.