
Vélemények (15)
A Luca egy fantasztikus, szórakoztató és érzelmekkel teli animációs film a Disney-Pixar stúdióktól. A történet középpontjában két tengeri szörny, Luca és Alberto áll, akik az olaszországi Riviera partjain élnek, és a nyarat az emberi világban szeretn... Teljes kritika
Kellemesen csalódtam ebben a mesefilmben. Nagyon jó, érdemes figyelni a fő mondanivalójára mint szülőnek. A gyerekeknek pedig megtanítja, hogy azért, mert valaki más, nem biztos, hogy rossz is, valamint az álmainkért küzdeni kell. Tartalom: egy vízi ... Több
Wooo.... hihetetlenül aranyos mese! Nyugodt szívvel merem mondani, hogy 2021 legjobb animációs filmje! Végre nem egy harminckettedik herceges és hercegnős, igaz szerelmes, mentsük meg a Földet, házasodjunk össze és törjük meg az átkot mese. Csak simá... Több
Az év legjobb animációs filmje. Hosszú az év, de ennél jobb animációs mese nem lesz. A történet az 1960-as években játszódik egy fiktív városban (Portorosso). Egy serdülő szörny (Luca) történetét mutatja be, akit a szülei nagyon korlátoznak, mert fél... Több
A Luca a Disney és a Pixar közös kalandjuk, ami mondhatjuk azt is, hogy gyerekbarát szemszögből közelíti meg a gyermeklét kíváncsiságát és az anyai szigor elnyűhetetlen és aggódó szerepkörét, míg az apa el van a saját világába, akár ez lehet egy igaz... Teljes kritika
A Pixar a felnőttek számára is nagy falatnak számító Lelki ismeretek után egy jóval gyerekbarátabb és földhözragadtabb történetet mesél el. Az ismeretlen kutatása és az élet nagy kérdéseinek boncolgatása helyett a Luca az önfeledt gyermekkorba röpít,... Teljes kritika
Most sem okozott csalódást a Disney és a Pixar. Ismét egy egyedi, idilli környezetet teremtettek meg, és a szereplőket, mindent igazából jól bemutattak. Nem maradhatott ki a tanulság, és nem volt szájbarágós, se nem klisés lényegében, miszerint attól... Több
Hasonló filmek
Édes mese a tinikor drámáiról, és a nehézségekről, plusz egy kis sellős témával megbolondítva. Pár markáns zenei betét még jó lett volna szerintem, de ettől eltekintve kifejezetten kellemes meglepetés volt.
Ez a mese valami király. Mély mondanivalóval rendelkezik, ami külön plusz pont. Nagyon szerettem minden percét. Úgy tűnik, ez is bekerül a kedveltek közé.
Közepes. Gyengébb, mint a Soul, amire sima 4-est adtam. Semmi extra, a szokásos barátság-család-önmegismerés a téma. Megnéztem, törlöm is.
Elég gyengére sikerült sajnos. Allig van története, és majdnem annak egészét le is lövik az előzetesben. Egyszer nézős, nyárias hangulatú kikapcsolódás, amit inkább a kisebbek fognak élvezni.
Annak ellenére, hogy csupán az utóbbi néhány hétben értesültem róla, hogy létezik ez az animációs film, szerintem nagyon ott van. Érdemes belevágni.
Kétségtelen, hogy részemről ez az év legaranyosabb meséje. Szerintem érdemes beülni rá az egész családdal. Kedves és aranyos. Nem is kell több ennél.