49% 51 szavazat

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2
Hivatalos tartalom

Ismerd meg egy hősnő születését Cassandra Webb (Dakota Johnson alakítja) személyében, aki mentősként valóban egy hétköznapi hős, és aki New York nyüzsgő utcáin igyekszik segíteni másokon. Számára a veszély és az életmentés rutinszerű, folyamatosan versenyt fut az idővel.
Élete azonban… Több

Rendező: S.J. Clarkson
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2024.02.15.
Forgalmazó: InterCom

2024.02.23 Tomipapi

A szereposztás jó. A történet kicsit döcögős, bár nem eseménytelen. Ez az a film, ami sem nem jó, sem nem rossz. Olyan egyszer nézhető. A vége pedig olyan "lesz ennek még második része" típusú.

2024.02.23 JackieJacky

Jobb is lehetett volna

Lett volna ebben potenciál, de sajnos rendesen félresiklott az egész. Dakota Johnson korábbi nyilatkozata szerint sok mindent kivágtak a filmből, amiért nagy kár, pedig simán összeköthették volna a szálakat valamelyik Pókemberrel...

2024.02.16 hedva

Nem tehetek róla, próbáltam pozitívumot találni ebben a filmben, de egyszerűen nem ment. Szerintem itt valami nagyon félrement a készítők részéről, teljesen érthetetlen, hogy mit akartak egy ennyire félresikerült produkcióval.

2024.02.19 Dada

Nincs rá jobb szó, ez a film elképesztően elfuserált lett, ami egyszerűen nem éri meg a mozijegy árát. Sem Dakota Johnson, sem pedig Sydney Sweeney alakítása nem tartja meg. Az egéz történetvezetés kusza és sablonos, mindemellett nagyon humortalan.

2024.02.23 Strausz Odett

Marvel?

Minden Marvel-filmet megnézek, és nem érdekel, előtte ki mennyire fikázza le, de ez... Nem méltó a Marvel névhez, gondolom, ezért sem volt a film végén semmilyen utalás bármire is. Óriási csalódás.

Dakota Johnson és Adam Scott korábban a Fekete mise (2015) című filmben szerepeltek együtt.Szerző: csd

#1

Sydney Sweeney és Zosia Mamet korábban a Kaliforniai rémálom (2018) című filmben játszott együtt a korábbi Pókember-színész Andrew Garfielddal.Szerző: csd

#2

A film alapja a Marvel-képregényekben szereplő modern Madame Web, Julia Carpenter.Szerző: csd

#3

A képregényekben, mielőtt Madame Web lett volna, Julia Carpenter korábban Pókasszony és Arachne volt.Szerző: csd

#4

2022 márciusában jelentették be, hogy Sydney Sweeney színésznő csatlakozott a szereplőgárdához.Szerző: csd

#5