Érdekességek: Demóna 2: A sötétség úrnője (2019)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A Demóna 2 premierje egybeeseik a Csipkerózsika című Disney klasszikus bemutatásának 60. évfordulójával.

Számos országban A sötétség úrnője alcímmel futott a Demóna első része.

A Demóna 2 a negyedik élőszereplős Disney-adaptáció 2019-ben (Dumbó, Az oroszlánkirály, Aladdin).

A Demóna 2-ben egy Oscar-díjas (Angelina Jolie), és 4 Oscar-díjra jelölt színész is játszik (Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Lesley Manville és Michelle Pfeiffer).

A 2010-es Salt ügynök után Chiwetel Ejiofor és Angelina Jolie második alkalommal állt együtt a kamerák elé.

A második rész rendezői székét Joachim Rønning vette át a Demóna direktorától, Robert Strombergtől.

Angelina Jolie a Demóna 2-ben az első rész legtöbb főbb szereplője visszatér, köztük Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple és Lesley Manville.

Brenton Thwaites nem tért vissza a folytatásban, a szerepét Harris Dickinson vette át.

A sötétség úrnője 2014-es Demóna folytatása.

Angelina Jolie első alkalommal 2014. június 3-án beszélt egy interjúban arról, hogy elkészülhet a Demóna 2, de a Walt Disney Pictures csak 2015. június 15-én jelenetette be hivatalosan a produkciót.

A film forgatása 2018. május 29-én kezdődött kezdődött meg a Pinewood Studios falai között Buckinghamshire-ben, Angliában. A munkálatok 2019. augusztus 24-én értek véget.

A Demóna 2 premierjét eredetileg 2020. május 29-re tűzte ki a Disney, azonban a bemutatót végül több mint fél évvel előbbre, 2019. október 18-ra módosították.

Visszatér a régi stáb Michelle Pfeifferrel kiegészülve. A színésznő Ingrith királynő szerepét fogja játszani.

(Az amatőr)

Ez lesz a Demóna folytatása, amely várhatóan 2020-ra készül el.

(Az amatőr)