Men in Black - Sötét zsaruk 2.

Men in Black II

2022.04.14 dailyfilmsan

Imádom a MIB-filmeket, igaz, a második nem éppen a legerősebb, de eléggé szórakoztató, hogy a végtelenségig lehessen nézni. Új űrlények és új univerzumi titkok tárulnak a nézők elé. Tommy és Will nagyon jó páros ebben a részben is, ami menti a borzasztó effektek és CGI-elemek miatt megsínylett renomét.

Régebben jobban tetszett,mára az én számomra kissé megkopott a varázsa.Smith és Tommy Lee Jones ,ja és Knoxville sem tudja feltornázni a jobbak közé!

2016.06.26 Thibo84

Számomra, ez a rész sikerült a leggyengébben.

2017.10.22 Deku

Nem volt nehéz dolga az embernek hisz megkedvelheti bárki aki eme kategóriát preferálja. Könnyű ezt a filmet dicsérni. Mintha minden pillanata bearanyozná a perceimet amit vele töltök. A sztori, a színészek és még a zene is nagyon a helyén volt.

2019.05.19 Ms. Akárki

Kiváló folytatás. Tovább tudták szőni ezt az egyedi scifi vígjátékot, méghozzá nem is akárhogy. Tökéletes volt ahogy visszahozták az ügynöktársát. Egyedi látásmódú és humorú. Will Smith-t imádom ezekben a filmekben. Mintha rá öntötték volna a szerepet.

2019.03.28 harnas1207

Gyerekkoromban szerettem a sötét zsarukat, felnőtt fejjel már nem értem, mi tetszett benne. A második rész pedig egész egyszerűen kiverte nálam a biztosítékot. Még azt se tudom rámondani, hogy megvan a maga rajongó tábora, mint pl. a Marvel filmeknek.

2016.08.09 VFTS

Egy kicsivel gyengébb mint az első rész, de ettől még jó.

2016.04.27 ereln

Nem lett túl jó film az első minden tekintetben veri az egyik nagy pozitívum, hogy maradtak a színészek. Ettől függetlenül, aki látta az első részt az mindenképp nézze meg ezt is.

2016.05.21 Vadgazda

Én nagyon beleszerettem a sötét zsaruk világába az első rész után. Igazán jó a sztorija és az alapelgondolás is nagyon tetszett. A karakterek is jól lettek meghatározva, a színészek pedig példásan vitték filmre. Nekem nagyon tetszett csak ajánlani lehet!

2017.09.30 koba1996

Akárki akármit mondjon, szerintem tud annyit, mint az első rész. Nem újdonság a sztori, nyilván ez a varázs nem térhet vissza, mivel folytatásról beszélünk, de egy teljesen új aspektusába jutunk az egésznek. Mindenkinek ajánlom, akinek tetszett az első.

2015.06.19 szune40

Itt kissé apadt a forrás az elsőhöz képest de szerintem még mindig vállalható lett a film. Azért nem húznám le annyira mint előttem már tették hisz elszórakoztatott arra a kis időre.

2016.11.12 tjanika

Még jobb is volt mint az első rész,vagy legalább olyan. A szereplők ugyan úgy hozták a formájukat. A történet is elég kerek lett.

2015.03.28 Buffy

Nekem nagyon bejön a Will Smith és Tommy lee Jones páros, mert nagyon jó eltalálták azt a két teljesen különböző karaktert, ami ugyan kutya-macska harcban áll egymással, mégis tudjuk róluk, hogy bírják a másikat. Ennek a folytatás-filmnek is épp az a... Több

2016.04.01 cvölf

Az első rész sikere nem kerülhette el a folytatást, pedig... mindenki jobban járt volna. Azért a film ne volt annyira rossz, mint az utána következőt, de a második rész már érezhetően gyengébb, mint az első. Többek között gonoszabbak a gonoszok, menő... Több