A hiányzó láncszem

A hiányzó láncszem

Missing Link
Sonny

Sir Lionel Forst a legendás lények kutatója, és mint olyan, a legjobb. Mégis sok-sok éven keresztül kell kutatnia az ember legközelebbi rokona után, akire végül egy névtelen levélen keresztül talál rá - és nem is lehetne nagyobb a meglepetése, amikor Mr. linkről kiderül, hogy okos, szellemes… Több

Rendező: Chris Butler
Forgatókönyvíró: Chris Butler
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2019.04.11.
Forgalmazó: Freeman Film

2020.04.03 BoBamburg

A Lajka stúdió neve számomra alapból garancia a minőségi szórakozásra és ez esetben sem kellett csalódnom. A hiányzó lancszem egy ötletes, kedves es humoros animációs film, ami tényleg minden korosztálynak ajánlott.

2019.12.16 Artemisia

A család nyomában

Szellemes, szórakoztató rajzfilm. A kalandokkal nem spórol, már az első jelenetekben láthatunk egy rázós Loch Ness-i szörny vadászatot, és a játékidő előrehaladtával sem ritkulnak az akciójelenetek. Kezdetben egy szokásos, különc, elismerésre szomj... Teljes kritika

2019.04.12 Thibo84

A gyerekeket célozza meg az alkotás. Viszont jó a humora, amit a címszereplő szolgáltat nekünk, pedig sajna nem is ő van inkább a középpontban, hiába annyira feltűnő jelenség, hanem a felfedező és az, amint a személyisége változáson megy keresztül.

2019.04.09 Sonny

Üdítő volt végignézni ezt az animációs mesét. Bár igaz, hogy a stúdió talán most először mozdult el ennyire a közönségbarát animációk irányába, de én nem érzem, hogy emiatt bármit is veszített volna a Hiányzó láncszem. Eredeti, ötletes és szórakoztató, ha ezt várom tőle, nem fog csalódást okozni.

2019.04.11 KingPin

Ó, hát én azt hiszem, hogy ez a legkedvesebb mese, amit az utóbbi években láttam. Nálam teljesen belopta magát a szívembe, így mindenkinek csakis ajánlani tudom, mert kellemes szórakozást tud nyújtani kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Pont az a fajta animáció, amelyet az egész család élvezni tud.

Emma Thompson negyedik mozifilmje, melyben szinkronmunkát vállalt (Kincses sziget - 2002, Merida, a bátor (2012), A szépség és a szörnyeteg (2017)). A Hiányzó láncszem a színésznő első filmje, mely nem a Disney égisze alatt készült. Szerző: hp

Ez a Laika első filmje, melyet nem a Focus Features, hanem az Annapurna Pictures forgalmaz. Szerző: hp

A Hiányzó láncszem a hatodik, 2.35:1-es képarányú stop-motion mozifilm: Kalózok! A kétballábas banda, ParaNorman, Anomalisa, Kubo és a varázshúrok, Kutyák szigete. Szerző: hp

Hugh Jackman negyedik olyan filmje, melyben szinkronmunkát vállalt (Elvitte a víz, Táncoló talpak, Az öt legenda). Szerző: hp

(2019. 04. 10.)
A hiányzó láncszem egy kedves, főleg gyerekeknek szóló mozi, melyet szerencsére a szülők is ugyanúgy tudnak élvezni a poénoknak és vizuális képi világnak köszönhetően. Több