Modern család

8. évad (2016) - 22 epizód
9. évad (2017) - 22 epizód
10. évad (2018) - 22 epizód
11. évad (2019) - 18 epizód

Az Egy rém modern család az Egyesült Államok egyik legnépszerűbb vígjátéksorozata. A Golden Globe- és tizenegyszeres Emmy-díjas széria három nagyon különböző életvitelű, de közös rokoni szálak mentén összekapcsolódó család hétköznapjaiba enged bepillantást, miközben igen… Több

Premier (HU): 2010.04.26. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.07 cynicalrealist

Hibátlan sorozat

Minden sorozatnál el kell telnie egy kis időnek, mire a néző ráhangolódik a sztorira, a szereplőkre, a filmfolyam hangulatára. A Modern család esetében ez nekem szinte egy pillanat volt. Egészen elképesztő, hogy ilyen hosszú időn keresztül sikerül fenntartani az érdeklődést, a humort és az, hogy egy pillanatra sem unalmas a cselekmény vagy éppen a szereplők csetlése-botlása. Az alakítások fergetegesek, a ripacskodók is úgy súrolják csupán a ripacskodás határát, hogy az nem zavaró. Talán Claire karaktere sok egy kicsit néha, Philt viszont annak ellenére sem lehet megunni, hogy az ő karaktere aztán tényleg idegesítően bénára lett megírva – mégis imádnivaló. De a többiek is remekül és hibátlanul hozzák a rájuk osztott szerepet. Az egész sorozatról lerí, hogy mind az alkotók, mind a szereplők az elejétől a végéig, minden egyes másodpercét élvezték a forgatásnak. És ennél nagyobb ajándékot nem kaphat a néző.

2020.05.15 Danny99

a nap véleménye

Könnyes búcsú, aminek már éppen ideje volt

A 11 évadot megélt Modern család a meglehetősen vegyes összetételű Pritchett–Dunphy–Tucker klánt mutatja be. Jay (Ed O'Neill) frissen újraházasodott; latin felesége, Gloria (Sofia Vergara) és annak gyermeke, Manny (Rico Rodriguez) keresi a helyét a m... Teljes kritika

2020.09.30 hp

Amikor ennyi évadot kap egy sorozat, elkerülhetetlen, hogy becsússzanak gyengébb szezonok, de a Modern család mégis alapvetően egy tényleg szórakoztató darab, ami két teendő közé bármikor befér. Nem lett a nagy kedvencem, aminek újranézem az egyes ré... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Nem igazán értem, hogy lehet ilyen sikeres ez a sorozat, persze vannak benne egyedi karakterek és néhány jó poén, de önmagában elég frusztráló stílusú.

2015.09.04 dulkap

Valahogy sosem tudtam megszeretni ezt a sorozatot. Humor alig van benne, idegesítő színészek viszont bőven. Ed O'Neill a kivétel, de egyedül ő is kevés ide.

A Modern család nyerte eddig a legtöbb Emmy díjat, szám szerint 17-et. Minden jelölését díjra váltott.Szerző: GedyPapa

Britney Spearsnek több szerepet is ajánlottak a 3. évad közepén, de mire visszajelzett már megtervezték az egész évadot. Szerző: ladyg

Csak két olyan epizód van, amely az Egyesült Államokon kívül játszódik: az 5. évad 20. része és a 8. évad 1. része. Szerző: ladyg

A 7. évadban Haley (Sarah Hyland) haja az egyik jelentben még hosszú, a következőben pedig már rövid volt. Szerző: ladyg

már majndem 30 éves volt, amikor először játszotta Andy szerepét, aki a 20-as évei elején jár. Szerző: ladyg