Nagyfiúk

Nagyfiúk

Grown Ups

Öt középiskolai barát harminc évvel az érettségi után találkozik újra. A találkozó apropója volt kosálabdaedzőjük temetése, azonban ha már együtt a csapat, úgy gondolják, együtt töltenek egy hétvégét gyerekeik és feleségeik társaságában edzőjük tóparti házában. Bár a korosodó apák felett… Több

Premier (HU): 2010.07.29.

Nagyfiúk 2  (2013)

2024.03.09 Ари Шандор

Mindenki hozta az elvártat...

...Adam Sandler és Kevin James jópofa, Maria Bello és Salma Hayek WOW, Rob Schneider ripacs lúzer. Volt néhány jó poén a filmben. Akinek kevés szerep jutott, de igazán vicces, az Steve Buscemi. Szerintem egy igazán tehetséges színész, de nem egy hirtelen megnyerő külsejű ember, egy elég kevés reflektorfény jut neki. A fizimiskája miatt inkább komikusba hajló figurákat alakít... ahogyan itt is tette. Nagyon jól. Amúgy egy aranyos film, mosolyt csal, de igazán nagy poénok nincsenek benne...

2019.02.19 mamiéstöti2

Őszintén szólva végig se bírtam nézni, nagyon erőltetett végig, hiába a sok jó színész és nincs semmi mondanivalója.

2021.07.16 Laca//Ho/rr/oR//

Nem kell előtte meghajolni, de ez egy jó Sandler film lett

Adam Sandlert sokszor ócsárolták, mert nem igazán tud újat mutatni és felülkerekedni a múlt sikerein. Szerintem ez pont az a film, ami azért rejt lehetőséget magában, és voltak benne egészen szórakoztató jelenetek. Nem azt mondom, hogy a legjobb vígjáték, amit valaha is láttam, de azért egy jó kis családi vígjáték lett belőle a "régi nagyokkal". Jó volt látni egy filmben Kevin Jamest, Chris Rockot, Rob Schneidert vagy éppen Steve Buscemit. Persze egy ilyen kvalitású vígjátéknál nem kell sokat gondolni a történetről, hiszen a jól megszokott recept volt, miszerint a régi sulis haverok összejönnek egy hétvégére felnőtt korukban, és nosztalgiáznak, hülyülnek. Igazából semmi újat nem mutat, nem is kell sokat várni tőle. Pusztán egy jó estét; kis családi-vígjáték jó pár beszólással és jelenettel.

2016.12.09 HercegPeter

Nem szeretem, mikor valaki azt mondja, hogy ez is csak egy ócska Sandler-film. Az oké, hogy nem tetszik valakinek, de nem hinném ,hogy ezért a színész a felelős. Rengeteg filmje van a fickónak és ha van olyan, akinek egyik se tetszik, annak nincs hum... Több

Sandler belebukott. Nem tudta meglépni vagy túlszárnyalni az elmúlt évek hangos és zajos sikereit. Sajnálom Adam, ez számomra egy vicctelen és humortalan hülyeség volt. Nyakon öntöttetek egy nagy adag sziruppal, amit utálok.

A film eredetileg a kilencvenes évek közepén került volna a mozikba, azonban az egyik főszereplőt alakító Chris Farley 1997-ben bekövetkezett tragikus halála miatt a produkció több mint egy évtizedet csúszott.Szerző: hp

Adam Sandler a premiert követően színésztársait (Chris Rock, Kevin James, Rob Schneider, David Spade) egy vadonatúj Maseratival lepte meg. Szerző: hp

Maya Rudolph valóban állapotos volt a film forgatása alatt. A forgatás 2009 júniusában kezdődött, a színésznő pedig még ez év novemberében életet adott második gyerekének.Szerző: hp

A film nyitójelenetében a rendező, Dennis Dugan is feltűnik. Ő játssza a kosárlabda mérkőzés bíróját.Szerző: hp