Nicky Larson: Ölni vagy kölni? (2018)

Nicky Larson et le parfum de Cupidon

indingo   2019. 08. 19.

Egy kedvelhető francia vígjáték, bár a szerelem és igazság szérum picit gyermeteggé teszi az egészet. Voltak benne megmosolyogtató jelenetek, de arcpirító poénok is.

Lonka   2019. 08. 20.

Kicsit jobbra számítottam. Voltak benne hatalmas baromságok, ami egyáltalán nem volt vicces. A története is picit erőltetett.

Denisqoo   2019. 07. 19.

Nem egy rossz film, de igazából bennem nem igazán hagyott mély nyomot. Valószínűleg nem is ez volt a cél, csak épp annyira nem fogott meg, hogy így utólag is kissé időpocsékolásnak érzem, hogy megnéztem. Szerintem megvan a maga célközönsége a filmnek, csak aki épp tartalmasabb szórakozásra vágyi, az ne ezt válassza, ennyi.

vertigo   2019. 07. 18.

Oké, bevallom, hogy én már csak a cím alapján se vártam túl sokat a filmtől, aztán rá kellett jönnöm, hogy mindez talán csak megint a magyar fordítók miatt van, valószínűleg hirtelen kellett valamit villantaniuk ismét. Ezt nem győzöm sajnálni. De szerencsére a film egyszerűen parádés. Nagyon haláli humorral és pörgős sztorival van megtöltve. Gyakorlatilag mindenkinek csakis ajánlani tudom!

tofis   2019. 05. 16.

A Nicky Larson egy elég kellemes és pozitív csalódást okozott számomra. Őszintén szólva nem vártam tőle túlságosan sokat, de tök vicces volt, az akciójelenetek és a látvány pedig abszolút meggyőző, amit végképp nem vártam volna. Egy jól összerakott, kellemes filmről van szó, aminek bőven lehet adni egy esélyt anélkül, hogy attól tartanátok, meg fogjátok bánni. Én így voltam vele, és most adom a megérdemelt négy csillagot.

Szép nők, némi akció, helyenként fordulatok és mókás helyzetkomikumok váltják egymást. több»

A Nicky Larson - Ölni vagy kölni? egy igazi francia stílusú vígjáték, amely a műfaj kedvelőinek minden bizonnyal tetszeni fog, még az erősebb szexuális poénjai ellenére is. Aki viszont nem vevő az ilyen humorra, annak lehet csak helyenként lesz szórakoztató. több»

A film 10 538 160 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 7 248 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Philippe Lacheau elmondta, hogy nagyon izgult, miután Pamela Anderson igen mondott a szerepre. "Igazán meglepett, hogy elvállalta. És akkor hirtelen nyomást éreztem: nagyon rossz az angolom, és nem tudom, miként kell kezelni egy amerikai sztárt egy forgatáson. Vajon mindent meg fog tenni, amit kérek tőle? Lesznek extravagáns elvárásai? Szerencsére hamar választ kaptam a kérdéseimre, a találkozónk nagyszerű volt."

Philippe Lacheau a szerepre való felkészülés során nyolc hónapon keresztül szigorú edzéstervet és étrendet követett, melynek végére 8 kiló izmot szedett fel.

Annak érdekében, hogy minél jobban elmerülhessenek az eredeti magna hangulatában Julien Arruti, Philippe Lacheau és fivére, Pierre Lacheau valamint Pierre Dudan (ugyanaz a csapat, akik a Babysitting: A felvigyázó-n is együtt dolgoztak) 144 epizódot néztek meg a francia tévékben is sugárzott animációs sorozatból, valamint az eredeti manga 37 számát tanulmányozták át alaposan.