Nicky Larson: Ölni vagy kölni?

Nicky Larson: Ölni vagy kölni?

Nicky Larson et le parfum de Cupidon
VvV

Hogy kicsoda Nicky Larson? Egy vérprofi biztonsági szakember és magánkopó, aki nemcsak páratlan elméjéről, de ellenállhatatlan sármjáról is híres. Nicky legújabb küldetése az eddigi talán legveszélyesebb is, a feladata ugyanis nem más, mint megszerezni Kupidó parfümjét, mely… Több

Forgatókönyvíró: Julien Arruti, Pierre Dudan, Tsukasa Hojo
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2019.07.18.
Forgalmazó: Big Bang Media

2021.03.10 Eastern79

Hamisítatlan francia humor

Kétségkívül a francia komédiák legjobb hagyományait figyelembe véve készült ez az őrületes akció-vígjáték. Néhány jelenetnél hangosan felnevettem, annyira jó volt nézni ezt a filmet. Őrült akciók, őrült poénok, hamisítatlan gall humor és a francia újhullámra jellemző látvány. Könnyed kikapcsolódás, garantált nevetés.

2019.08.19 indingo

Egy kedvelhető francia vígjáték, bár a szerelem és igazság szérum picit gyermeteggé teszi az egészet. Voltak benne megmosolyogtató jelenetek, de arcpirító poénok is.

2019.10.30 VvV

Ennyi baromságot egy filmben! De tetszett! A színésznő gyönyörű benne, Lacheau pedig egy igazi átváltozó művész.

2019.11.25 Berto49

Eredeti műfaja: anime

Már a cím is erőltetett, agyzsibbasztó kitaláció, hát még a film. Részemről a két főszereplőt először láttam, ezután messze elkerülöm azt a filmet, amelyikben szerepelnek. Karakterük, humoruk nagyon messze esik az én ízlésemtől. Sikertelenül próbálkoztak legalább egy félmosolyt varázsolni az arcomra. A poénok többsége a férfiak bizonyos testrészére vonatkozott, ez meg édeskevés a sikerhez. Hol maradt a francia szellemesség? Igaz, kár is keresni egy japán manga alapján készült filmben, amelyről már Jackie Chan „Városi vadász” címmel is lehúzott egy bőrt.

2019.09.24 TomÁcs

Egy újabb beteg francia film. A története aranyos, nem vitték túlzásba a romantikus szálat. Philippe Lacheau megint egy jó filmet hozott össze.

A film összbevétele 14 702 744 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 10 548 160 forintot termelt. A hazai mozik összesen 7 260 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Philippe Lacheau elmondta, hogy nagyon izgult, miután Pamela Anderson igen mondott a szerepre. "Igazán meglepett, hogy elvállalta. És akkor hirtelen nyomást éreztem: nagyon rossz az angolom, és nem tudom, miként kell kezelni egy amerikai sztárt egy forgatáson. Vajon mindent meg fog tenni, amit kérek tőle? Lesznek extravagáns elvárásai? Szerencsére hamar választ kaptam a kérdéseimre, a találkozónk nagyszerű volt."Szerző: hp

Philippe Lacheau a szerepre való felkészülés során nyolc hónapon keresztül szigorú edzéstervet és étrendet követett, melynek végére 8 kiló izmot szedett fel. Szerző: hp

Annak érdekében, hogy minél jobban elmerülhessenek az eredeti magna hangulatában Julien Arruti, Philippe Lacheau és fivére, Pierre Lacheau valamint Pierre Dudan (ugyanaz a csapat, akik a Babysitting: A felvigyázó-n is együtt dolgoztak) 144 epizódot néztek meg a francia tévékben is sugárzott animációs sorozatból, valamint az eredeti manga 37 számát tanulmányozták át alaposan. Szerző: hp

Philippe Lacheau egy interjúban elmondta, milyen nehézségek árán szerezte meg a megfilmesítési jogokat. "Megkerestem a Sony Pictures Entertainment France elnökét, Stéphane Huard-t, hogy a segítségét kérjem. A stúdió amerikai és japán leányvállalatainak segítségével végül lehetőségem nyílt személyesen is találkozni a manga szerzőjével, Tsukasa Hojoval, aki azt kérte, hadd olvassa el a forgatókönyvet előbb. Nyolc hónapig dolgoztam a szkripten, majd a forgatókönyvvel a hónom alatt jókora gyomorideggel elmentem hozzá. 48 órával később megszületett a döntés: Imádta!" - mesélte boldogan a rendező. Szerző: hp

(2019. 07. 22.)
A Nicky Larson - Ölni vagy kölni? egy igazi francia stílusú vígjáték, amely a műfaj kedvelőinek minden bizonnyal tetszeni fog, még az erősebb szexuális poénjai ellenére is. Aki viszont nem vevő az ilyen humorra, annak lehet csak helyenként lesz szórakoztató. Több

Értékelés: 7.1/10
(2019. 07. 18.)
Szép nők, némi akció, helyenként fordulatok és mókás helyzetkomikumok váltják egymást. Több