Szemfényvesztők 2

Now You See Me 2

2018.03.23 NFG

Szerintem nem veszített a színvonalából az előző részhez képest! Az illúzió kedvelőinek ugyancsak kötelező darab! A színészi játékba sem tudnék belekötni!

2016.09.17 HannaK

Szerintem jobb lett volna egy filmnél megállni. Már nem volt meg a varázs.

2016.06.11 trixxy

Az első rész olyan, amit már százszor láttam.. Szeretem az ilyen "becsapós" filmeket, és ennek még az egész hangulata is számomra lenyűgöző. Szépen lett felépítve a történet, és mindenre kellett figyelni, hogy a végén össze tudd tenni a darabokból az... Több

2016.10.21 vivikejencikelara

Az első résznél azt hiszem nem lesz jobb! Nekem az első része mindent vitt leesett állal néztem végig. A második rész nagyon unalmas vergődik az egész film, olyan mintha kényszerítették volna hogy legyen szemfényvesztők 2. Vannak benne ugyanúgy csodálatos látványos elemek de maradnék az első résznél.

2017.08.23 Adepto

Nagyon nagy várakozással néztem elébe a folytatásnak, tekintve mennyire magába szippantott az első rész és mekkora kedvencem lett. Tulajdonképpen azt mondhatom, hogy azt kaptam, amire számítottam, habár kicsit vegyesek voltak az érzéseim. Az első eta... Több

2016.10.26 jencike1985

Felkészűltem rá , hogy ez biztos sokkal jobb lesz mint az első rész. Vártam hogy jobban lenyűgözzön az első résznél, de ez sajnos nem így történt. Kevés benne az igazán megdöbbentő varázslat. Inkább olyan mint egy akció film. Csak 3 csillag.

2020.08.25 sammy88

Próbál az első film után felzárkózni

A folytatásokkal kapcsolatban mindig van bennem egy félsz, és hát nem alaptalanul. Az első rész annyira tetszett, hogy gondoltam, hogy ez nem lesz olyan jó. Erőset küzdött és beleadtak apai anyait de hiányzik a varázs, pedig bűvésztrükkökben ez is bővelkedik. Az új lánytól kicsit tartottam, kár hogy az előző színésznő nem tudta vállalni a folytatást és kicsit erőltetetten érkezett a csapatba az új lovas, de csak elfogadtam. Ha az első rész tetszett, akkor ez sem maradhat ki, de nem várjunk tőle nagy csodát azért. Daniel Radcliffe bevonása nem tudom, hogy fricska akart e lenni a Harry Potterre, de ő nagyon nem kellett volna ide. A varázsköpenyét nem igazán tudja levetni és egy kicsit erőlködés szaga volt a keménykedésének.

2016.06.27 Kirana80

Elég erőlködésszagú a történet, és a szereplők, amit megpróbáltak feldobni Harry Potter-rel. Zavaró a zűrzavar, követhetetlen az elején olyan mértékig ami nem izgalmas, hanem inkább fárasztó. Az új lovaslány túljátszotta kissé magát.

2018.12.28 lauralaura

Nem nyújt se többet, se kevesebbet mint az előző rész. Szerethető, van benne pár egyébként egész jó jelenet.

2018.03.22 Rendszergizda

Igazából hozza az előző filmben már látott elemeket. Látványos és sok csavar látható a történetben, de sajnos a folytatásban a történet elég laposra és unalmasra sikerült, így ezek az elemek nem érvényesültek olyan jól mint előzőleg.

2017.06.02 Plisetsky

Őszintén megvallom, az első rész jobban tetszett. A bűvésztrükkök itt is megvoltak, de rögtön az első után megnézve egyforma volt. Az 1.részben a női szereplő nem tudom hová tűnt, de simán a helyére lépett egy másik, aki végülis jófej volt, meg vicce... Több

2018.03.25 NRD

Az első rész annyira tetszett, hogy már nagyon vártam a második részét. Kicsit másabb mint az első rész, mert abban több volt a nagy mutatvány, itt viszont nagyobb hangsúly volt a történeten.

2016.06.29 veress75

Az egyik legjobb film, amit az idén láttam. Hozza az első rész színvonalát, jók a színészi alakítások úgy is, hogy Haenly-t lecserélték. A végére pedig nem hiszem, hogy bárki meg tudta volna jósolni azt a csavart.

2016.06.28 portal91

Nem olyan jó, mint az 1. rész, de szerintem szórakoztató film és aki látta az első részt, annak mindenképpen kötelező darab. Szeretem az ilyen bűvészkedős szemfényvesztős filmeket.