Szemfényvesztők 2

Now You See Me 2

2020.11.20 lexyusz

Nekem már az első része is nagyon tetszett, mikor néztem, és pont most adták a tévében, így aznap este az volt a program, hogy ezt néztük. Véleményem szerint ez nem lett rosszabb, mint az első rész, ezt is ugyanúgy tudtam élvezni. Számomra nem volt k... Több

2016.06.19 erare

Én nagyon vártam valami jó kis trükközős, bravúros, gyors ritmusú szórakoztató akciófilmet. Ehelyett jött Woody Harrelson ikertesója és akkor felkiáltottam: na, ne! Nem tudtak mást kitalálni, amivel feldobják a történetet? Akkor miért készítettek egy... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Az első részhez hasonlóan, ebben a részben is rengeteg trükkös megoldásnak lehetünk szemtanúi. Vannak kedvenc jeleneteim, főleg a trezoros, ami nagyon tetszett.

2016.07.04 ArpiHajdu és Réci

Az első részhez hasonló szerkezettel és történetvezetéssel operáló második rész látványban talán felülmúlja az elsőt, de a saját keretei közül nem tud szabadulni. Megint van "főgonosz" csak most nem az FBI, hanem a sértett Michael Caine és fia (az e... Több

A színvonal érezhetően romlott.A forgatókönyv minősége messze nem üti az első rész szintjét.Ok,a CGI,és a trükkök szuperek,és a főgonosz ellenfél is topon van,de sokkal laposabb,unalmasabb.Nem hozta a várt színvonalat.

2017.04.15 indingo

Nem volt rossz, de az első sokkal jobban tetszett. A trükkök itt is megállták a helyüket, de az alaptörténet itt gyengébb volt. A szereposztás itt is remek.

2017.02.17 dulkap

Még ha egy hangyányival gyengébb is az elődjénél, de egy szórakoztató és egy percig sem unalmas film. Vannak benne ugyan túlzás részek (kártya dobálás motozás közben), de legalább nem agyon CGI-zett jelenetekkel van tele.

2017.08.17 Deku

Az első rész messze sokkal jobb lett mint ez itt. Több hiba és klisé volt benne mint vártam. Annyira rossz nem volt a történet, de az, ahogy tálalták nem vette be a gyomrom.

2017.10.12 Lamboh

Az első rész nagyon jó volt, élveztem, épp ezért egy kissé savanyú szájízt hagyott maga után a folytatás. Nem mondom, hogy rossz volt, de az első színvonalától azért elég messze van. A szereplőket viszont jó volt újra látni, és a folytatást sem bánnám.

2019.06.28 Ms. Akárki

Nagyon jó. Ugyan az első részt nem éri utol, de még így is az egyik legjobb film amit láttam mostanában. A trükkök nagyon látványosan és ötletesen ki vannak dolgozva. Sajnáltam viszont hogy Isla Fisher nem csatlakozott a folytatáshoz.

2018.12.06 harnas1207

Ugyanaz a bajom, mint az első résszel. Egy nagy adag bullshit. A trükkök 99,5% idiótaság és fizikailag lehetetlen, de a film arra épít, hogy ezek a srácok meg tudják oldani. A negatív szereplők nagyon gyerekesek. A film egyetlen jó pontja, hogy pörgős.

2018.04.26 TomÁcs

örülnék, ha trilógiává nőné ki magát a sorozat. A történet eleve nagyon érdekes, és minden részben volt valami plusz. Jó karakterek, humor, varázslat.

2016.11.02 MMcFly2015

Nálam az első rész sem volt nagy durranás, de ennél biztos, hogy jobb volt. Nem volt értelme még egy bőrt lehúzni a filmről, tipikus folytatás film. Többet akart mutatni, és annál nagyobbat bukott. Elcsépelt a sztori, és hiába magyarázzák meg a trükk... Több

2018.07.10 Norbi

Méltó folytatása az első résznek. Nem okozott csalódást, ugyanolyan bravúros trükkök szemtanúja voltam , és hála az égnek ugyanúgy bedőltem nekik, mint eddig :D. Csak ajánlani tudom, újra úgy érezzem mintha engem is elvarázsoltak volna.