Szemfényvesztők 2

Now You See Me 2

2016.11.01 kicsimano

Örültem a szemfényvesztők visszatérésének, mert az első film után borzasztóan csalódott voltam. Csalódásom egyedüli oka pedig az volt, hogy véget ért a film, pedig én még nézni szerettem volna. Remélem, lesz még folytatás.

2016.10.04 niky86

A Szemfényvesztők 2 az első részhez hasonlóan egy igazán szórakoztató, remek thriller, amely tele van feszûltséggel, akcióval és rengeteg látványos trükkel. Méltó folytatása az első résznek.

2017.03.24 georgri

A második rész, ugyanolyan rejtélyesre, mágikusra és izgalmasra sikerült, mint az első, ez is tele van fordulatokkal és meghökkentő eseményekkel. Imádtam minden percét.

2017.02.09 Ancsus

Remek folytatás készült az illuzionistákról szóló filmhez, le a kalappal. Méltó folytatásnak tekinthető, képes volt ugyanazt a színvonalat hozni, ugyanannyi színes trükköt bemutatni.

2017.03.20 Zenta

A Szemfényvesztők első része óriási hatással volt rám, úgyhogy a napnál is világosabb, mennyire vártam a folytatást. Örömmel hagytam el a mozitermet, ugyanis a folytatás képes volt ugyanúgy szórakoztatni, jár a filmnek a maximálisan adható pontszám.

2017.03.21 Péter

Nemcsak az első rész varázsolt el engem teljesen, hanem a folytatás is módfelett ütősre és fordulatosra sikerült. Méltó folytatás, úgyhogy bizakodva várom a 3. részt is.

2017.01.20 Katkatt

Nálam is sajnos elmaradt a várakozástól. Vagy azért mert már ismert volt a stílus az első részből vagy nem tudom. A történet picit estlen és helyenként unalmas volt.

2016.12.02 gubimari

Akárcsak a korábbi Szemfényvesztők film, a 2. rész is teljesen elvarázsolt, magával ragadott engem. Vártam a csodát és megkaptam. Remek trükköket sorakoztat fel, melyeket az életben is szívesen átélnék.

2018.07.25 Meea

Voltak olyan részek -ahol az ámulás mellet- rendesen izgultam a film közben. Egyszer-kétszer nézhetős.

2016.12.25 film kedvelő

Na ez igen ebben már igazán voltak trükkök, de még milyenek! Állandóan meglepi az embert, soha nem kiszámítani mi történik. És folyamatoson letudja kötni az embert. És nem szabad kihadjni belőle a rengeteg csattanó poént.

2016.08.24 beus1987

Az első fényévekkel jobb volt, picit túlzásnak éreztem már egy-két trükköt.

2016.06.14 Panna

Az első után nagy csalódás volt a film. Nekem nagyon erőltetett volt a története és az első részt akarta másolni.

2017.03.27 Szinano

Az első részhez hasonlóan ez a film tele van izgalommal és trükkökkel, ahol nem egyszer maga a néző is áldozatává válik az előadásnak. Tetszettek a fordulatok és a váratlan, kiszámíthatatlan események.

2018.01.04 Dius0520

Nagyon jó folytatás, és nagy csavarral indít a történet, amit az első részben már sejteni lehetett. Nem hittem, hogy a 2. részben is fogják tudni azokat a látványelemeket produkálni, mint az elsőben, de sikerült. nagyon nagyon jó!!