Szemfényvesztők 2

Now You See Me 2

2016.08.23 laci044

JAJ Egy ennyire túlgondolt történet... nagy kár! Én szerettem az első részt. Jó karakterek, látványos, érdekes stb. A végén a csavarral én sem értettem egyet, de jól van, elfogadtam. De hogy itt milyen káoszt csináltak... A karakterek... az előző rés... Több

2016.11.03 szabi17

Ez a folytatás számomra nem éri el az előző rész színvonalát de egy erős átlagot mindenféleképpen hozott ami egyben felvezetett egy következő részt is. A rendező váltás érződött a film egészén és véleményem szerint ez nem tett jót ennek a résznek, me... Több

2018.03.18 Onódi Zoltán

Az első jobbra sikerült, ami trükkök voltak a filmben azok jól megvoltak csinálva. De az iker tesó sokat rontott a filmen.

2017.10.06 orlandooo

A második rész mindig rosszabb az elsőnél. Hazugság. Ez a folytatás nekem ugyanakkora élmény volt, mint az első. Sem felül- sem alul nem múlta elődjét, minden szempontból ugyanolyan volt, de nem majmolása az elsőnek, hanem egyszerűen egy nagyon is jó folytatás.

2016.06.17 MrBlond

Nekem ez itt mind nagyon kevés. Hiába csillog-villog a szereposztás, de a történet is lapos, sablonosak a színészek, nincsenek kiugrások és meglepő fordulatok. Untam. És a magyar szinkron minősíthetetlenül rossz. Különösen a csaj hangja irritált.

2016.06.10 quentin

Az első rész hatalmasat szólt, 2013 egyik legjobb filmje volt szerintem. A folytatás is jól kezdődik, alig várja az ember a történet kifejlődését, de a várt katarzis elmarad, a közepe táján félresiklik az egész, így az élmény számomra nem volt teljes. Túl magasra tette a lecet az első rész.

2016.10.01 Szöszi

Tetszett ez a film, de az első rész valahogy nagyobb durranás volt. Nem volt hiány bénázó gonoszokban és szórakoztató trükkökben. Egy teljesen átlagos akciófilmnek jellemezném. Ugyanakkor bennem ott a tüske, hogy csak egy elsőre sikeres filmről akartak lehúzni még egy bőrt.

2017.05.25 Zsófi

Nagyszerű film! Minden perce izgalmas, végig leköti a figyelmet.

2016.06.16 Remes982

Nem sikerült rosszul, de szerintem az első rész egy klasszissal jobb volt. Hozzászoktam már, hogy a folytatások nem sikerülnek annyira jól, mint egy eredeti sztorival előrukkoló első rész. A történet jónak mondható és a kivitelezés is megjárja. Bár a film hatásvadász, hajlandó vayok megbocsájtani neki.

2016.06.22 ovejuna

Imádom az ilyen furmányos filmeket! Sorozatosan sikerült átverniük engem a szemfényvesztőknek. Módszeresen építkezik a film, hogy aztán megfelelő ritmusban álljon elő újabb és újabb csavarral a történetben, hasonlóan, mint az első rész, ez is egy igazi remek.

2017.06.09 Fanniiiiiiiiiiiii

Imádom ezt a filmet. Kb már hatszor megnéztem és még mindig nem tudtam megunni. Fantasztikusak a szereplők. Azt hinné az ember hogy kiszámíthatóak benne az események, pedig nem. Nagyon jól sikerült ez a film.

2016.08.27 brigi_somogyi

Már nagyon vártam a második részt.Nagyon fordulatos és izgalmas,és nekem az a tipikus "lerágomakörmöm"film volt.IMÁDTAM.Várom a következő részt(már ha lesz :D)

Nekem nagyon tetszett érdemes megnézni :)