Point Break
Bogi87
Édgar Ramírez

Egy fiatal FBI ügynök egy speciális, extrém sportokat űző adrenalifüggő csapat tagjai után nyomoz, akiket óriási léptékű, és tökéletesen kivitelezett rablással gyanúsít. Johnny Utah (Luke Bracey) beépül az élsportolók közé, hogy bebizonyítsa, a bűntényekért Bodhi (Edgar Ramirez) bandája… Több

Rendező: Ericson Core
Forgatókönyvíró: Kurt Wimmer, Rick King, W. Peter Iliff
Zene: Junkie XL
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztria, Németország, Kanada, Kína, Olaszország
Premier (HU): 2016.01.21.

Holtpont  (1991)

2019.06.28 Garfbob10

A film alapvetően érdekes és jó ötletekkel operálna, amik módosítják az eredeti film történetét. Azonban azon bukik el, amin sok más remake is: nem hozza át az eredeti film lelkét adó dolgokat. Jelen esetben ez a film hangulata volt, amit az eredeti ... Több

2016.05.27 Bogi87

Technikai okokból 2 órát késett a vetítés a moziban, de megérte kivárni az eredményt. Nagyon látványos film.

2016.08.06 mamiéstöti2

Extrém sportról szóló film, az elején egy kicsit hihetetlen, de kétségbe ejtő történéssel. Azt mutatja meg, hogy mindenhonnan van visszaút.

2017.04.10 indingo

Sokkal rosszabbra és közhelyesebbre számítottam. A történet egy erős közepes, a szereposztás sem a legjobb, de látványban sokat ad a film. A természetről készült felvételek mesések.

2016.09.04 Thibo84

Nem láttam az eredetit - még - ezért nem tudom ahhoz hasonlítani, de nekem tetszett. Egy pörgős, látványos akció film.

A film összbevétele 133 718 711 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 90 134 295 forintot termelt. A hazai mozik összesen 57 288 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bodhi szerepére Tom Hardy, Colin Farrell, Hugh Jackman és Chris Hemsworth is jelölt volt, akik végül nem vállalták a szerepet.Szerző: XETH

A forgatás helyszínei a következők voltak: Mexikó, Ausztria: Hall in Tirol, Venezuela: Angel vízesés, Svájc: Walenstadt, Berlin, Babelsberg Studios, Tahiti: Teahupo'o, Aiguille de la Grande Sassiére - Alpok, Caineville - Utah.Szerző: XETH

A wingsuit (siklóruhás repülés) jeleneteit hat hétig forgatták, a srácok fejenként 60x ugrottak le a forgatás kedvéért.Szerző: XETH

Értékelés: 4.5/10
(2015. 12. 31.)
Nem remake ez, sokkal inkább extrém sportpornó – a képzeletbeli Luc Besson produceri egyetem ajánlásával. Több

(2015. 12. 28.)
Extrémsport promóció
Felesleges (és rossz) remake. Mondjuk mit várunk egy rendezőtől, aki eddig egy filmet rendezett (az mondjuk nem volt rossz), inkább operatőrként keresi a napi betevőt. Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 01. 07.)
A Holtpont, könnyed kikapcsolódást nyújt, amely a két ünnep közötti rohanás kipihenésére tökéletes választás lehet. Az ejtőernyő és a hegymászó kötél erősen ajánlott!