Rémálom az Elm utcában (2010)

A Nightmare on Elm Street

Vélemények: Rémálom az Elm utcában (2010)

Sabnock Sanatory   2020. 09. 11.

Figyeljünk oda, hiszen sokan írják, na milyen rossz ez a remake! Na igen, de ez nem az. Ez egy elég jól sikerült reboot, hiszen az eredeti történettel szinte köszönő viszonyban sincs. Persze azért ugyanazokkal az elemekkel dolgozik, és a csíkos felső... több»

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Az eredeti filmekben volt kurázsi és igazi rettegés. Itt csak bénáznak és a történetben sincs semmi eredeti. Helyenként unalmas és kiszámítható sztori.

Márton   2018. 11. 02.

Az új Rémálom az Elm utcában-nak sikerült egy elég komor és beteges hangulatot teremtenie

Rengeteg helyen szidták már a 2010-es új Rémálom filmet, de szerintem annyira azért nem lett rossz film, vagyis inkább voltak benne értékelhető dolgok, még akkor is ha az eredeti 1984-es Rémálom filmtől elég erősen "elrugaszkodik"! Az első olyan dolo... teljes kritika»

ereln   2016. 04. 27.

Nagyon félresikerült reboot lett, bár szórakoztató lenne csak az a baj, hogy van alapja, volt előtte egy film és ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Unalmas nem is félelmetes horrorfilm, sajnos ilyen lett.

drg0602   2020. 03. 31.

Nem olyan rossz. Érdemes megnézni, de azért nekem a régi jobban tetszett, de ez se rossz. Nagyon nehéz egy tökéletes, jó filmből remake-t csinálni. Szerintem nem sikerült olyan rosszul, a nézőket nem tudták meggyőzni ,de abban biztos vagyok, hogy ha ez az eredeti film, akkor nagyobb sikert aratott volna. Így tőlem kap egy 8/10.

jencike1985   2017. 06. 01.

Egy olyan karakter formálódott meg a filmben amit szerintem mindenki ismer világszerte. Érdekes az egész sztorija , szeretem mikor egy film szól valamiről. A színészek hatalmasat alkottak.

Fildi   2015. 07. 28.

KLasszikus , időtálló horrorfilm valódi jó sztorival. Bizarr, érdekes és félelmetes, rettegést keltő. Nagyon jó színészeket választottak a főszerepekbe, ami miatt tényleg hozza a várt színvonalat!

mimi   2015. 04. 27.

Sok jót erről nem lehet elmondani, unalmas, ötlettelen és néhol kifejezetten gagyi horror ez, melyre nem igazán volt szükség. Inkább tekintsünk a régi Elm utca felé, ott minőségibb rémálmokban lehet részünk.

gihera81   2015. 11. 12.

Szögezzük le, a Rémálom remake sem ijesztő, sem gusztustalan, sem borzalmas, sem semmi olyasmi nem lett, ami a horroron belül esetleg szeretett volna lenni. Az effekteken kívül nem igazán lovagolja meg az új idők szelét, a szereplők lekaszabolása pedig már javarészt ismerős.

norbikess   2015. 03. 02.

Egy igen gyenge próbálkozás sajnos! Szerintem mindenki nagy reményekkel ült le megnézni a filmet, hogy talán egy kicsit visszaadja a régi filmek hangulatát. Ez viszont nem sikerült, elég unalmas, kiszámítható.

nitus2006   2015. 03. 04.

A régi részeket imádtam, sajnos ez nem hozza az elvárt szintet :( Többet nyújthatna. Se története, se nem ijesztő, az effektek is gázak. Egy unalmas estén meg lehet nézni, de senki ne remélje h olyan mint a régi

bettina50   2019. 10. 06.

Mikor először láttam moziban nem találtam rossznak. Most ismét megnézem. Szerintem nagyban lehúzza,hogy nem a megszokott Freddy arc néz vissza ránk,hanem egy teljesen más karakterű fej. Ha esetleg az eredetire hasonlító maszkot használtak volna. Az összes megszokott fordulatot beletették,ami a rajongóknak egész biztosan jó.