A bosszú

Revenge

2024.02.05 Farkasember37

Van, amikor a nőnek van igaza :)

Kik vagyunk mi, hogy eldöntsük, mit élhet túl egy ember vagy egy nő? :) Sokan azon akadnak fenn, mint amin a nő is, hogy felnyársalta egy kiálló kabátakasztó. :D Pont nem ért létfontosságú szerveket, a sors elrendeltetett, a bosszú eszközévé vált, mint főnixmadár, feltámadt. :) Sokan nem hisznek abban, amiben én, hogy megmenekülhet az ember, ha Isten úgy akarja. :) Védő angyalok „fogják” meg az embert, vagy ügyesen igazítják a környező tárgyakat, amit szinte lehetetlen észrevenni, mivel láthatatlanok, és sokan úgy vannak vele, amit nem látnak, abban nem hisznek. :D Valószínűleg a rendező is hitt ebben. :) Sok férfi amúgy megérdemelné azt, hogy visszakapja, amit a környezetükben élő nőknek okozott, csak eszköznek használták őket, a saját önző vágyaik kielégítésére. Akiben nincs könyörület, nem érdemel könyörületet, tehát megint csak oda jutottunk, hogy mindenki olyan ember lesz, amilyen akar, ahogyan dönt. :) Természetesen következményekkel jár minden tettünk. :) Jó tanulság ez a film. :) Viselkedjünk emberségesen, ha azt akarjuk, hogy szerethető, megbecsült emberek legyünk mindenki számára, akik szintén nem csak magukkal vannak elfoglalva. :)

Nem hozott annyira új és élvezhető dolgokat, hogy jónak tudjam titulálni. Úgy mindenben közepes, és elég sok logikátlanság van a filmben. Erős három csillag. Átlag és semmi több.

2019.02.17 indingo

A történet legeleje, ahogy alakultak a szálak még azt mondtam, hogy nem is olyan rossz, de hamar saját maga paródiája lett. Rengeteg bakival és elképzelhetetlen dologgal, kezdve ott, hogy egy embernek nincs annyi vére, mint amennyi a szereplőkből kifolyt. Ráadásul a csaj a film elején még szőke, volt a végére már barna.

2021.05.16 elekm90

Nagyon bejött a képi világa és a hangulata, oké, hogy bot egyszerű a történet, meg nem realisztikus, de egy ilyen bosszúfilm szerintem ezeket nem is feltétlenül igényli. Engem teljesen magával ragadott a stílusa, a filmvégi akciójelenet pedig körömle... Több

2019.02.08 hsanya182

Köpök a sírodra jellegű film,amikor a nő levadássza a bántalmazóit.

Egy menő villában 3 férfi és egy bájos nő bulizgatnak, majd az egyik férfi megkívánja a csajt és másnap amikor kettesbe lesz vele, feszült párbeszéddel ráerőszakolja akaratát. "Köpök a sírodra" c. film szerintem jobb ennél, közepe kicsit üresjárat és vannak benne nem túl realisztikus részek. A végén a párharc bejött, egyszer érdemes megnézni.Köpök a sírodra jellegű film,amikor a nő levadássza a bántalmazóit.

2019.03.17 HercegPeter

Azt kell, hogy mondjam, ez a film egy nagy marhaság. Közelebb áll a fantasy-hoz, mint a thrillerhez. Ennyi vérveszteséggel és ilyen súlyos sérüléssel ne rohangáljon és gyilkolásszon már a csaj. Az is túlzás, hogy egyáltalán a zuhanást túlélte. Ez az ... Több

2018.06.02 HE7EDIK

Egy teljesen felesleges film, amiben alig történik valami, lassú, vontatott és olyan parádés jelenetek is helyet kaptak, mint a művér hangyára csepegése vagy egy pók telibeh*gy0zás@. Aki ezt a szennyet megrendezte, arra üríteném rá a hólyagom.

2019.08.04 BoBamburg

Képi világ tökéletes, történet vezetés kevésbé. És hiába az egyszerű sztori, ha nem tudja végig fent tartani a feszültséget. Arról nem is beszélve, mennyi "hülyeség" vagy baki volt a filmben. Kezdve a legnagyobbakkal, hogy ne akarják bemagyarázni, ho... Több

2019.10.30 VvV

Számomra nem volt hihető a történet és innentől kezdve veszett fejsz nyele.

2018.06.10 Milanman

Lehet, hogy öregszem, de ez bűngyenge volt. Tele elképesztő valótlan és abszurd dolgokkal. Se nem horror, se nem bűnfilm. Az egyetlen feszültség, amit kelt, azért van, mert várod, hogy már vége legyen.

2019.02.18 Timcsi

A művészi, főként mikor jelenetek tetszettek érdekes hatást keltettek egy ilyen témájú filmben. Maga a története kicsit kínos lett a végére.

2019.04.28 petraszab

Én jobbra számítottam. Gagyi volt a csaj szaladgálása, meg persze mindenkinél okosabb és agyafúrtabb.

2018.09.28 stomachh

Nem is tudom. Egyreszt a sztori gagyi, a jelenetek valosaghusege sokszor nevetseges. De megis. Az egesz valahogy jora, szorakoztatora sikerult.

2018.06.07 D. Shaday

Iszonyú erős atmoszférája és stílusa van. A történetben semmi eredeti nincs, mégis letaglózó erejű alkotás