Spíler (2008)

RockNRolla

Spíler

Puncs   2019. 03. 30.

Akinek bejött a Blöff vagy A ravasz, az agy és a két füstölgő puskacső, annak ez is be fog jönni. Nagyon hasonlít hozzájuk, bár nincs annyira eredeti, viszont a sztorija emészthetőbb, követhetőbb, mint az elődeinek. Jók a poénjai és a zenéi is telitalálatok, a színészi alakítások is rendben vannak, úgyhogy simán hozza a színvonalat. Szerintem élvezhető, Guy Ritchie stílusának megfelelő darab.

hsanya182   2015. 09. 24.

Hááát ez a Guy Richie film nem jött át neekm úgy mint a "Revolver" c. filmje vagy az "U.N.C.L.E. embere". A szerplő gárda jó, meg igényes film, de elég siralmasan egysíkú, vontatott filmre sikerült, van egy két jelenet amit leehet élvezni, de összességében elég savanyú alkotás lett belőle. Egy unalmas délutánt még unalmasabbá tud tenni az biztos... Aki ilyen maffiafilmet akar nézni a "Revolver" hatalmasra sikerült, de még a "Ravasz az agy " is jobbra sikerült ennél :(

Deku   2017. 07. 25.

A színészek nem voltak szerintem itt a toppon ez erősen érezhető ez pedig lehúzza a hangulatot. Nekem legalábbis nem tetszik, hogy ennyire elcsépelt és uncsi a történet. Ráadásul a párbeszédek is elég sete suták helyenként.

harnas1207   2018. 11. 30.

Hozza a meszokott Guy Ritchie minőséget, de valahogy a karakterek nem lettek eltalálva.

Curacao86   2015. 06. 13.

Vicces, szórakoztató, kifejezetten érdekes karakterekkel és fordulatos eseményekkel tűzdelt gengszter film. Összességében mégis csak egy gyenge próbálkozás valami ütős újításra, de hiába nyerte meg a nézők -és kritikusok többségét, alapvetően semmi kirívót nem tartalmaz.

A Karel Roden által megformált Jurij, a gazdag orosz karakterét egy orosz üzletember, Roman Abramovich, a Chelsea tulajdonosa ihlette.

(Puncs)

A Gerard Butlernek komoly torokgyulladása volt, emiatt Thandie Newton nem akarta megcsókolni a színészt. Guy Ritchie a filmben is látható humoros módon oldotta meg az ügyet.

Guy Ritchie elmondása szerint a Spíler egy trilógia első része.