Spíler

RockNRolla

2024.02.01 Sandor

Guy Ritchie

Egy újabb gyöngyszem tőle, remek színészekkel egy fordulatos történetben.

2022.07.14 BRANTON

Guy Ritchie nap - Negyedik állomás

Guy Ritchie 2008-ban visszatért, A Ravasz,az Agy és két füstölgő puskacső, illetve a Blöff által kitaposott útra. Ugyan a Blöffhöz nem ér fel, de A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacsövet megközelíti. A sztori szerint a bérgyilkosok tiszteletlene... Teljes kritika

2019.03.30 Puncs

Akinek bejött a Blöff vagy A ravasz, az agy és a két füstölgő puskacső, annak ez is be fog jönni. Nagyon hasonlít hozzájuk, bár nincs annyira eredeti, viszont a sztorija emészthetőbb, követhetőbb, mint az elődeinek. Jók a poénjai és a zenéi is telita... Több

2015.09.24 hsanya182

Hááát ez a Guy Richie film nem jött át neekm úgy mint a "Revolver" c. filmje vagy az "U.N.C.L.E. embere". A szerplő gárda jó, meg igényes film, de elég siralmasan egysíkú, vontatott filmre sikerült, van egy két jelenet amit leehet élvezni, de összess... Több

2017.07.25 Deku

A színészek nem voltak szerintem itt a toppon ez erősen érezhető ez pedig lehúzza a hangulatot. Nekem legalábbis nem tetszik, hogy ennyire elcsépelt és uncsi a történet. Ráadásul a párbeszédek is elég sete suták helyenként.

2018.11.30 harnas1207

Hozza a meszokott Guy Ritchie minőséget, de valahogy a karakterek nem lettek eltalálva.

2015.06.13 Curacao86

Vicces, szórakoztató, kifejezetten érdekes karakterekkel és fordulatos eseményekkel tűzdelt gengszter film. Összességében mégis csak egy gyenge próbálkozás valami ütős újításra, de hiába nyerte meg a nézők -és kritikusok többségét, alapvetően semmi kirívót nem tartalmaz.

2016.02.14 doroffee

A klasszikus Guy Ritchie-féle noirok szintjét nem hozza, ahhoz nem elég csavart, de így is elég ütős, pörgős és azért van benne némi ravaszság és a noir-elemek is megmaradtak benne.

2016.05.19 wooderman

Igazán nagyon pörgős, Izgalmakkal teli akciófilm. A végéig lehet izgulni, hogy vajon mi is lesz a következő jelenetben.Elejétől a végéig egy igazán pörgős akciófilmet láthatunk,amit többször érdemes megnézni.

2015.03.01 pisti18

Guy Ritchie egyik legnagyobb filmje, bár egy két leülés tapasztalható a filmben, de 1-2 jelenete könnyen elfeledteti a nézővel. KÖTELEZŐ!!

2015.08.16 Corazon.Donq

Nem értem miért van ennyire lehúzva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Jó színészi gárda és igazán kedvelhető karakterek voltak benne, azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy tökéletesen lekötött.

2015.10.28 Faarkaas

Jó humorú és pörgős akciófilm ami néhány jelenettől eltekintve cselekményes es izgalmas nem hagy unatkozni. Tetszik hogy vannak benne fordulatok es van hogy kell figyelni hogy követni lehessen az eseményeket.

2015.05.11 tomtom

Hát nem rossz, nem rossz, de hiányolom belőle a Blöff frissességét, mert hiába menő az egész úgy ahogy van, de már közel sem olyan eredeti. Kicsit mintha ki akart volna törni a keretekből Guy Richie, miközben meg megtartotta volna a bevált receptet. A kettő együtt nem működik.

2016.02.07 Isindar

Nekem a kedvenc Guy Richie filmem, és kiemelném filmzenét, ha valakinek a film nem is tetszik, legalább a soundtrack-jának adjon egy esélyt.