Star Wars: Skywalker kora

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

MovieAddict
2019/12/18

Amit J.J. Abrams véghezvitt a Skywalker korában, az maga a förtelem. Nem csak felháborító, hanem elkeserítő is, hogy ez a filmipari hulladék magán viselheti a Star Wars nevet. Abrams gyakorlatilag mindent kiírtott belőle, ami egy Csillagok háborúja filmet jellemez. Több

Supernatural Movies

Értékelés: 6.5/10
Én mindössze egy jó tanácsot adnék: ne üljünk be magas elvárásokkal, inkább csak élvezzük ki a látványt és a popcornt, akkor nagy baj nem lesz. Több

Artsomnia
2019/12/18

A Skywalker kora lassan indul be, de a játékidő második felére szerencsére összekapja magát és egy epikus fináléval zárja le a 40 éve indult történetfolyamot. Több

Dunszt.sk
2019/12/20

Kettős naplemente
A Skywalker kora tehát az elődei hibáit részben megőrző, azokat részben feledtető film, amely új erényekkel és hibákkal is bír. Több

Vox.hu
2020/01/07

Kétségtelenül szórakoztató és érdekfeszítő film lett tehát a Skywalker kora, ám nagy sürgés-forgás közepette épp a legfontosabb hozzávalók sikkadtak el: a varázs és a lélek. Több

Filmezzunk.hu
2020/01/07

Értékelés: 6.8/10
Szóval nincs időnk kellemesen megemészteni és befejezni ebédünket, túlságosan megfeküdte a gyomrunkat a bőségtál. Felfújódva, és szinte fájó hassal jövünk ki az előadásról… Több

Smoking Barrels
2020/01/08

Chewbacca epikus jelenete után jöttem rá, hogy miért is tetszett annyira ez az utolsó, mindent lezáró történet. Több

Revizoronline.com

Csillagközi kerülőmanőver
Ezzel a lezárással pedig a Skywalker saga utolsó fejezetéből látványos, mégis üres nosztalgiautazás válik. Nem nevezhető teljes kudarcnak, de valódi sikernek sem. Több

Art7.hu

A csalódás kora
A Skywalker kora ennek köszönhetően pont azokat nem fogja elidegeníteni magától, akinek a kegyeit lépten-nyomon lesi: a rajongókat, akik haragja Az utolsó Jedik után erre a filmre is lesújt majd. Most már teljesen jogosan. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2020/01/08

Aminek kezdete van, véget is ér
Számomra a Star Wars még mindig az egyik nagy kedvencem és az új részek nagy részét sem tartom vállalhatatlan mozinak, de látni amerre ez az egész haladt, lehet jobb lett volna, ha A Jedi visszatér marad a végső lezárása a Skywalker család történetének. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!