Star Wars - Az ébredő Erő

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyot csalódtam a moziban, mintha az új reményt láttam volna, nem jött be sajnos, de azért természetesen meg kell néznie minden rajongónak. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.

2015.12.30 Sodanth

There has been an awakening, have you felt it?

Hát én félig éreztem. Nehéz elfogulatlanul egy olyan szériáról írni, amely meghatározta a gyerekkorunkat. A Star Wars-al én 4-5 évesen ismerkedtem meg, kb. akkor amikor Gyuri Lucas felújította a régi trilógiát. Ámulva néztem a VHS kiadást, majd a moz... Teljes kritika

2016.05.21 Gecko

Ettől is többet vártam a beharangozó után. Persze az alap dolgokkal nem volt baj de a Disney kicsit elrontotta. Női klónok?! Hát az nekem furcsa volt. Meg a főgonosz is egy kölyökképű,cseppet sem ilyesztő figura. Inkább ne vette volna le a maszkot . A régi szereplők nélkül nem sokat ért volna.

2016.02.09 norbi0102

A Star Wars rajongók táborába tartozom. A film tetszett bár a történet nem volt "zökkenő" mentes :) Maga a látvány és alakításokkal meg voltam elégedve. Várom a fojtatást és az biztosan jobb lesz szerintem. Én úgy gondolom amitb kaptunk az nem máss m... Több

2016.11.25 Ercsi

A Star Wars-széria új darabja méltó folytatása lett az eddigi daraboknak. Tetszettek a poénok, a sok-sok visszautalás a nagy elődökre, valamint az "öregek" visszatérése. Látni kell.

2016.04.25 mrfaktor

Kétszer kellett megnéznem, hogy minden a helyére kerüljön, és míg elsőre nem tudtam nyugodt szívvel 5 pontot adni neki, másodjára ezt már megteszem. Pörgős, izgalmas, fantasztikus látványvilággal rendelkező mozi. És BB8 méltó társa az R2D2-C3PO duónak.

2017.01.08 Wolowitz

Imádom amikor egy film ennyire fantasztikusan erős és kreatív mint ez. A film tele van váratlan pillanatokkal, izgalommal és hihetetlen szuper módon látványos. Nagyon jó hangvételű a zenei világa fantasztikus elképesztő módon tudták megvalósítani és nagyon illik a filmhez. Emiatt nekem benne van a top listámban.

2016.02.11 Rayman102

Nem csalódtam ebben a filmben, bár kicsit féltem attól, hogy nem fog megfelelni az elvárásaimnak. Nagyon szépen megcsinálták a helyszíneket és a jeleneteket. Egy dolog ami talán negatívum lehet az az hogy a sablon szinte ugyan az, de egyébként engem nem zavart. Tetszett.

2016.04.11 BallEr

A történet lehet, hogy nem lett nagy eresztés, de mégis kedveltem. Nem is tudnám megmondani, hogy a hangulata vagy a karakterek miatt kedveltem meg annyira a filmet. Az tuti, hogy szuper.

2016.05.04 irodalmialkotas

Kétség sem férhet hozzá, hogy talán mindenki a Star Wars: Az ébredő erő című filmet várta a legjobban az évben – és nem is hiába. Megnéztük! Akcióval és élvezettel dúsított siker! Ajánlom!

2016.04.04 Gergely Varju

Sokan írták le, mennyire a korábbi epizódok paneljeiből építkezik. A gond csak az, hogy régen a varázslat éppen az volt, hogy egy felnőtt megfilmesítette a gyerek álmait. Aki tud angolul az tudja, hogy a light az fényt is jelent, és könnyűt is. A má... Több

2016.12.02 gubimari

Számomra közömbösek a Star Wars filmek. Eddig mindegyiket láttam, mindegyik tetszett, de nincs meg bnnem az a rajongás, mint olyan sok emberben. Tehát nem elfogultságból mondom, de Az ébredő erő tényleg jó. Számos visszautalás van benne a korábbi filmekre és régi arcokat láthatunk viszont.

2016.04.27 ukla

Hihetetlen élmény volt.A december számomra erről szólt.A látvány kicsit retro és a mai korszak keveréke.A régi karaktereket jó volt látni így egy kicsit kerekebnek tünt mert láttam megöregedni őket.Semmi smink csak a természetes öregség.Az új szinész... Több

2017.02.23 időjós

Nem különösebben rajongok a Star Wars-ért, de azért kíváncsi voltam a filmre és végtére is nem okozott csalódást. Egészen jól szórakoztam rajta, kerek egész volt a film.