Gólyák

Danny Trejo
Jennifer Aniston
Keegan-Michael Key
Katie Crown

A gólyák egykoron a csecsemőkért feleltek, manapság azonban a nemzetközi internetes óriás, a Cornersotre.com számára szállítanak csomagokat. Junior, a cég legjobb gólyája épp kinevezés előtt áll, azonban amikor véletlenül aktiválja a Babakészítő Gépet, a feje… Több

Premier (HU): 2016.09.22. | HBO Max (2022.05.27.)

2023.10.19 Meselepke

Aranyos kis mese

Nekem az tetszett ebben a „mesében”, ahogy belecsempészték az önismereti mondanivalót, az nagyon ütős volt! Azon kívül nagyon vicces, nagyon szerethető filmecske. De azért túl nagy elvárásaink ne legyenek vele kapcsolatban. (Egyébként a galamb szerintem iszonyatosan idegesítő a legtöbb jelenetében.)

2022.06.07 JRD

Cuki

Jópofa alapötlet, jó animáció, jó szórakozás. Szerethető karakterek, szerethető veszekedések. Családi szórakozásnak egy esős napon kiváló. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon eredeti történet az elejétől a végéig szórakoztató, sok benne a poén és remekül sikerült a szinkron is.

2017.04.14 indingo

Annyira nem volt vicces, mint számítottam. A figurák szépen megrajzoltak azzal nem is volt baj és tetszett, hogy a szülők is észreveszik végre a gyereküket.

2017.04.09 ArpiHajdu és Réci

Még nem vagyok szülő, de tudtommal már nem annyira divatos a mondás, hogy a "babákat a gólya hozza". Legalábbis én a magam részéről nem hiszem, hogy ezt a kissé bugyuta mesét fogom beadni a gyerekemnek felvilágosítás címén. Persze ideig-óráig ez megm... Több

A film összbevétele 183 388 953 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 112 934 197 forintot termelt. A hazai mozik összesen 91 733 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

70 millió dollárból jött létre a film.Szerző: Archívum

Andy Samberg első Warner Bros filmje.Szerző: Archívum

Keegan Michael Key e film kapcsán működött 2. alkalommal együtt a Warner Bros-al. Az első a The Lego Movie (2014) volt.Szerző: Archívum

Andy Samberg és Keegan Michael Key korábban egy alkalommal már dolgoztak együtt a Hotel Transylvania 2 (2015) munkálatain.Szerző: Archívum

(2016. 09. 25.)
Az első, humortalan félórát követően sem lesz sokkal viccesebb a Gólyák című új animációs film, amivel, úgy fest, a stáb is tisztában volt: ránk is dobják a siker érdekében a cukiságbombát számolatlan mennyiségű pelenkás csecsemővel támadva. Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 09. 24.)
A Gólyák egy kifejezetten vicces, szerethető karakterekben és emlékezetes momentumokban gazdag rajzfilm kiváló szinkronnal, ami nem igazán tudja, végtére miről is akar szólni. Nem akart teljes egészében komolytalan ökörködés lenni, viszont nem sikerült befoltozni a koncepció hiányosságait, sem a lényegi konklúzióval lezárni. 7,5/10... Több

(2016. 12. 11.)
Még ha jórészt feledhető is, a Gólyák egy könnyed, lendületes és nem csak a babák cukiságfaktorából táplálkozóan elbűvölő film, amit felnőtt és gyermek egyaránt élvezni fog. Főleg, ha nem a Pixar-klasszikusok ligájában játszó darabot várnak tőle.
8/10 Több

(2018. 12. 07.)
Storks (2016)
"Megtekintés: Reakcióvideót ne csinálj közben, mert a befejezés utolsó perceit ciki lesz visszanézni, ha érzelmesebb beállítottságú vagy." Több
Rontó Ralph
2012