Szárnyas fejvadász 2049

Blade Runner 2049

2017.10.11 Bloffeld

Az első rész nem tetszett ettől se mentem a falnak.

2017.10.02 Alphik

Leesett az állam a film látványától. Ilyen erős atmoszférájú mozit nem tudom, mikor láttam utoljára. Minden másodpercében kidolgozott, hibátlan, sőt mi több, mestermű!

2017.10.18 Hornyik Máté

Piszok jó film, komplex! Mindig izgatottam vártam a következő történéseket. Csak egy kicsit hosszú lett.

2017.09.30 klip

Na azt azért tegyük hozzá, hogy ez a film, bár a zsenialitása kétségbevonhatatlan, bő fél órával hosszabb, mint kellett volna, és emiatt voltak részek, amikor egyszerűen unatkoztam. Csak ezért nem kapja meg tőlem az 5 csillagot.

2017.10.10 Cicero96

Ez a film egy technikai csoda! A látvány, effektek, operatőri munka, hangok, zene mind magas minőség. Történet és a színészi alakítások is jók és 2 óra 40 perces játékideje ellenére se érződött a film hosszúnak. Mindenki menjen megnézni ezt a filmet! 9/10

2017.10.08 astet Nézhetetlen

Hosszú, unalmas, nagyon sz@r ! Bármi mást csinálhattam volna filmnézés helyett, több értelme lett volna! Ezt nem azért írtam mert vitatkozni szeretnék a filmről , hanem hogy másokat figyelmeztessek.

2019.03.03 FGyula

Hm elmegy

A film elég unalmas és lehangoló.

2018.03.05 fhidasi

Kövezzetek meg de nekem ez gyenge volt, vontatottan húzták a semmit 2,5 órán keresztül... :/ elpazarolt időnek éreztem, bocsi!

2017.10.11 [email protected]

Óriási élmény

Elfogult vagyok. Már azt is imádtam, ahogy felépítették a film körüli háypot. A kisfilmek (amiket alább belinkeltem) az interjúk, a megosztott előzetesek, mind csak feljebb és feljebb tolták a lécet és megugorhatatlan magasságba tették az elvárásokat... Teljes kritika

2017.09.29 Denisqoo

Denis Villeneuve egy zseni, és ez most már nem is kérdés. A Sicario és az Érkezés után egy nagyszabású mozit forgatott, amihez hasonlót sem nagyon találunk. Tökéletes folytatása az eredetinek, nincs mese, ez a film eddig az év legjobbja, és aligha lesz, aki ezt elvehetné tőle.

2017.10.01 trinagl

Atyaég, mekkora film, nem az év, hanem az évtized sci-fijével van dolgunk. Brutálisan erős látvány, remek alakítások, iszonyú jó sztori, ehhez nincs mit hozzátenni. Nálam az év első kérdés nélküli 5 csillagos filmje.

2021.11.01 Dzsorden

Ez a film egy mestermű. Az eddigi legjobb vizuális effektusokkal ellátott, szuper zenéket tartalmazó lebilincselő film. De persze csak azoknak, akik szeretik a lassú folyású filmeket.

2021.08.30 Reszet

Jobb, mint az előzménye

Messze jobb, mint az előzményfilmje. Kidolgozottabb is. A cselekménye is részletesebb, jobban átgondolt. Villeneuve pedig jobb rendező, mint Scott. Tökéletesen hozta látványvilágban, filmzenében, de még hangulatban is az elődöt. Nem értem a fikázókat.

2018.02.02 Norbi999 Nézhetetlen

Nem rosszindulatból de én rég láttam ennyire rossz filmet, nekem nagyon nem tetszett. Nagyon unalmas egy film, nem kötött le.