Támadás a Fehér Ház ellen 3.: A védangyal bukása

Angel Has Fallen

2020.05.25 Érdeklődő

Furcsa, de ez is jó lett

Azt kell, hogy írjam, ez a rész lett a legjobb. Ritkán látok olyan alkotásokat, amiből három egymás utáni rész megállta volna a helyét a filmvásznon. Lehet, hogy jó volt a főszereplő választás? Ki tudja, de egy biztos, a történet egyszerűsége ellenére ütős volt, a kivitelezést már nem is említem.

2024.02.24 R9CK3R

Ez volt talán a legérdekesebb a 3 rész közül, az elején ez se tetszett, de a végére nagyon jól összeállt, szerencsére, ez sem gatyásodott le. :D

2019.09.13 kozse48 Nézhetetlen

Borzasztó.

Miután én igencsak szeretem az akciófilmeket, ebből az előző kettőt is láttam, simán elment, de ez mindent alulmúl. Történetben, színészi játékban, szövegekben, kivitelben, amit akartok. Ráadásul a végén, a stáblistánál van egy tök értelmetlen utójelenet, primitív dumával. Csak azoknak ajánlom, akiknek semmi dolguk nincs és ingyen megnézhetik.

2020.01.17 Nnorbert

Nem szerettem ezt az egész borzalmat. A színészi játék nem sem győzött meg , és túl sok fantáziát sem véltem felfedezni ebben a történetben.Sajnálom hogy időt pazaroltam rá.

2019.08.24 doobie

Egyszerű ember vagyok, Gerard Butlerrel én bármilyen filmet meg tudok nézni. Nagyon kimért alakításai miatt szerintem, pláne ha egy akciófilmről van szó, hangsúlyos tud maradni a cselekmény. És ez most sincs másképp. A Támadás a Fehér Ház ellen egy igazán pörgős film, és nem is ígér többet, mint amit teljesíteni tud.

2019.08.22 NEO

Hát, szerintem már az első rész is borzasztóan erőltetett volna, nem értem, hogy tudtak ebből még kettőt lehozni. Annyira kiüresedett alapötletből próbáltak meg építkezni a készítők, hogy az már kínos. Én mindig adok egy esélyt ennek a műfajnak, és t... Több

2020.06.21 Ngtx

Háromból a legjobb

Az előző kettő részt is imádtam, és várható volt, hogy ez sem lesz rosszabb. Nem kell ezt sokáig magyarázni, ez helyén van rendesen. Nem csalódtam. Bízom a negyedik részben, bár nem látok folytatást a történetben sajnos.