68% 344 szavazat

Támadás a Fehér Ház ellen 3.: A védangyal bukása

Angel Has Fallen

 Több
Filmadatlap
22
Vélemények (22)
31
Szereplők (31)
60
Képek (60)
7
Videók (7)
13
Érdekességek (13)
Díjak
6
Filmkritika (6)
17
Cikkek (17)
Fórum

Vélemények (22)

Írj véleményt
 
2026.01.17 SaSa

legújabb vélemény

3/5

Ha az első rész 4 csillag, a második 2-3 körül, akkor ez olyan 3-3,5 lehetne. A második rész nagyon el lett rontva. Ez ahhoz képest, meg úgy általában az akciófilmek között egészen jónak mondható. Nem raktak alá nagy történetet, de vannak jó ötletek,... Több

0
 
2019.08.31 Lubi

a nap véleménye

Az elnök testőre elárulva

A Támadás a Fehér Ház ellen sorozat immár trilógiává bővült, és mindenkit megnyugtatok, ez a rész is pont olyan lett, mint az előző kettő. De a mozi nyilvánvalóan egy stabil közönségbázist szólít meg, akik akkor lennének elégedetlenek, ha ez nem így ... Teljes kritika

3
 
2020.09.29 indingo

Az akciójelenetek rendben voltak, de nem estem hanyatt a történetétől. A történet kicsit hasonló a korábbiakhoz.

1
 
2019.09.19 Fekete Gandalf

Vajon elbír-e még a franchise több filmet?

Ez a film is felvette a Halálos iramban franchise stílusát, arra vonatkozóan, hogy látványra, elpusztíthatatlan übermacsóra és akciódúsabb, túltolt folytatásokra megy. Annyi a különbség, hogy az előbbinek éppen ez az idealizálás adja meg a sikerét és... Több

1
 
2024.01.31 Jerico

A trilógia legjobbjától elmarad

A Támadás a Fehér Ház ellen-filmek legjobbja a második epizód, a 2015-ös London Has Fallen, mely nekem nagyon bejött annak idején, és azóta is többször megnéztem. Utána következik a legelső, 2013-as rész (Olympus Has Fallen), és csak legvégül a harma... Több

1
 
2019.08.31 HE7EDIK

Ez a sorozat ugyanabban a cipőben jár, mint a Szupercella, csak valamivel azért nívósabb. A második rész volt a mélypont, ez azért jobb annál, mint sztoriban, mint szereplőkben. Jó volt látni Nolte-t, igaz már nagyon megöregedett, de összességében cs... Több

0
 
2019.12.02 Ms. Akárki

Gerard Butler az egyik kedvenc színészem így ha egy óriás papírlovat hajtogatna 2 órán keresztül fekete fehérben akkor is élveztem volna ezt a filmet szerintem:"D Látványos volt nagyon a dróntámadásos rész. Izgalmas akciófilm minden tekintetben.

0
 
2020.10.29 BoBamburg

Egyik részt sem azért szerettük, mert egy jól átgondolt, okos film volt, hanem mert nulla gondolkodással is jól el lehetett rajta szórakozni. Izgalmas, pörgős, szinte érezni a füst és az izzadság szagát a tévén át. Viszont az ilyen ész nélküli lövöld... Több

0
 
2020.08.31 TomÁcs

Korrekt akció film. Látványos és pörgős, bár ez az elnököt meg akarják gyilkolni sztori mér egy kicsit elcsépelt. Bulter hozta a kötelezőt. Azért volt benne gy kis Putyin és Merkel asszony.

0
 
2025.06.01 Tomipapi

Akciófilm kategóriában egy jó filmnek mondható. A különlegessége, hogy az USA elnökét is belekeverték. Jól felépített, akciókban bővelkedő mozit sikerült összehozni. A történet egyszerű. Az elnök testőrét gyanúsítják az elnök elleni merénylettel. De ... Több

0
 
2019.09.24 MMcFly2015

B kategóriás akciófilm, ami már trilógiává nőtte ki magát...

El se tudtam volna képzelni, hogy egy olyan B kategóriás film, mint a Támadás a Fehér Ház ellen (bármelyik részéről is legyen szó), trilógiává nőheti ki magát. Sőt, továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nincs benne annyi potenciál – de ha a Tengerészg... Teljes kritika

0
 
2020.09.11 Timcsi

Annak ellenére, hogy a széria 3. része izgalomból és ötletekből itt sincs hiány, bár úgy érzem egy 4. rész már sok lenne.

0
 
2019.09.18 kevelin

nekem az előző két rész sokkal jobban tetszett. ez valahogy kicsit túl mesélősre tul lassúra sikeredett. jó hogy többet megtudtunk főhősünkről de őszintén szólva nem érdekelt. sajnálom pedig nagyonv ártam

0
 
2022.02.22 acura steve

Egy hulladék az egész, Freemant meg utálom!

0