Vélemények: Támadás a Fehér Ház ellen 3.: A védangyal bukása (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Lubi   2019. 08. 31.
Az elnök testőre elárulva

A Támadás a Fehér Ház ellen sorozat immár trilógiává bővült, és mindenkit megnyugtatok, ez a rész is pont olyan lett, mint az előző kettő. De a mozi nyilvánvalóan egy stabil közönségbázist szólít meg, akik akkor lennének elégedetlenek, ha ez nem így volna. Éppen ezért az alkotók nem is igyekeztek más formulákkal kísérletezni, megmaradtak a stafétabotnál, ahogy az várható is volt. A mai mozis kínálatban az akciófilm egyre ritkábban fordul elő tiszta műfajként. Sorra kapjuk a csihi-puhi fantasy és sci-fi képregényfilmeket, akcióba torkolló vígjátékokat, vagy mészárszék horrorokat, időnként ezen előbbiek kombinációját. Hiába található három-négy nagyobb akciójelenet minden mai nagyobb szuperpr... több»

HETEDIK   2019. 08. 31.

Ez a sorozat ugyanabban a cipőben jár, mint a Szupercella, csak valamivel azért nívósabb. A második rész volt a mélypont, ez azért jobb annál, mint sztoriban, mint szereplőkben. Jó volt látni Nolte-t, igaz már nagyon megöregedett, de összességében csak egy újabb tucat akciófilm, amit ha megnéz az ember, másnapra már el is felejti.

Norbert93   2019. 09. 19.
Vajon elbír-e még a franchise több filmet?

Ez a film is felvette a Halálos iramban franchise stílusát, arra vonatkozóan, hogy látványra, elpusztíthatatlan übermacsóra és akciódúsabb, túltolt folytatásokra megy. Annyi a különbség, hogy az előbbinek éppen ez az idealizálás adja meg a sikerét és karizmáját, ellenben  A Támadás a Fehér ház ellen világával. Ugyanis itt egyáltalán nem fekszik ez a fajta stílusirányzat, egy épkézláb első rész után mindjárt jött a franchise lehetősége és az anyagi haszon reményében bele is bocsátkoztak. A kritikai és nézői visszhang lényegtelen,  a bevétel a fontos. Amennyiben ez a film is eléri a kívánt bevételt, biztosan érkezik egy 4.rész is vagy egy spin-off. (Bár van esély mindkettőre) Szóval kapunk egy látványos, de bőrlehúzós akciófilmet ( na azért nem egy Szupercella 2-3 féle folytatást) , amit a moziból kisétálva el is felejtünk.

kevelin   2019. 09. 18.

nekem az előző két rész sokkal jobban tetszett. ez valahogy kicsit túl mesélősre tul lassúra sikeredett. jó hogy többet megtudtunk főhősünkről de őszintén szólva nem érdekelt. sajnálom pedig nagyonv ártam

kozse48 Nézhetetlen  2019. 09. 13.
Borzasztó.

Miután én igencsak szeretem az akciófilmeket, ebből az előző kettőt is láttam, simán elment, de ez mindent alulmúl. Történetben, színészi játékban, szövegekben, kivitelben, amit akartok. Ráadásul a végén, a stáblistánál van egy tök értelmetlen utójelenet, primitív dumával. Csak azoknak ajánlom, akiknek semmi dolguk nincs és ingyen megnézhetik.

doobie   2019. 08. 24.

Egyszerű ember vagyok, Gerard Butlerrel én bármilyen filmet meg tudok nézni. Nagyon kimért alakításai miatt szerintem, pláne ha egy akciófilmről van szó, hangsúlyos tud maradni a cselekmény. És ez most sincs másképp. A Támadás a Fehér Ház ellen egy igazán pörgős film, és nem is ígér többet, mint amit teljesíteni tud.

NEO   2019. 08. 22.

Hát, szerintem már az első rész is borzasztóan erőltetett volna, nem értem, hogy tudtak ebből még kettőt lehozni. Annyira kiüresedett alapötletből próbáltak meg építkezni a készítők, hogy az már kínos. Én mindig adok egy esélyt ennek a műfajnak, és tudom, hogy most úgy hangzik, hogy teljesen rossz lenne, de igazából nem az. Egyszerűen csak sivár és ötlettelen...