Temetetlen múlt

What Lies Beneath

2024.03.01 Kinga Kecskeméti

Van az a film, ami elsőre izgalmas, mert az újdonság varázsával hat, másodjára viszont kicsit unalmas, mert már tudod a titkot. Na, ez egy ilyen film számomra, sok volt a 130 perc.

2019.02.04 mamiéstöti2

Egy igazán izgalmas thriller, amiben már a főszereplő sem tudja, hogy valóban megtörténik vagy csak képzelete játszik vele.

2015.04.21 rbernadett

Izgalmas, lélektani thriller amiben mind Michelle Pfeiffer, mind Harrison Ford új arcát mutatja és azt kell, hogy mondjam hitelesen. Végig fenntartja a feszültséget és még csak nem is kiszámítható. Nem nagyon merem megnézni ezt a filmet a mai napig.

Harrison Ford és Michelle Pfeiffer zseniális kis pszicho-.thrillere,ami nagyon kellemes kikapcsolódást nyújt.Izgalom,misztikum,feszültség,dráma keveredik a filmben.A karakterek jól adják le nekünk a bennük lévő érzéseiket.Szuper.Mindenképpen ajánlott mozi.

2019.08.03 Gyorvik

Csak azért átlagos számomra, mert Han Solo játszik benne. 2 óra dög unalom semmittevés, idióta hangeffektekkel, teljesen kiszámítható történésekkel - egy C kategóriába süllyedő film.

2023.08.19 Ergit

Végig izgalmas, nem is kicsit! Még jó, hogy ilyen csak filmeken van!

2022.12.14 Di Canio

Egész jó film, kicsit talán túl hosszú, de legalább nem unalmas. A végén viszont sajnos nincs nagy megfejtés, elég kiszámítható lett.

2024.02.22 Schumy1

Első thriller egyike, amit láttam anno, s annyira megfogott, magával ragadott a feszültségével, hogy bár körmöt nem rágtam, de sokszor libabőrös lettem. Jól összerakott film lett, remek szereplőgárdával.

2016.10.22 kernernoemi

Hátborzongató, idegekre ható, izgalmas, félelmetes thriller. Már az első jelenet felcsigázza a nézőt. Mindvégig tetőfokára hág az izgalom,a feszültség egyre fokozódik, míg a végén a csattanó méltó befejezés.

2015.02.18 Norcsi59

Igazi hátborzongató thriller. Azért adnék 4-est, mert a műfaj nem a kedvencem, de igazi hátborzongató, kategóriájában kiemelkedő film.

2020.08.08 Róbert Molnár

Végig izgalmas, agyalós, és feszültségkeltő történet. Kellemes idilli környezet, ház, amit a feltörő emlékek pokollá tesznek...drámai fordulatokkal teli mű, Robert Zemeckis nem véletlen baromi jó rendező. Harrison Ford neve pedig maga a garancia, hogy csakis jó filmmel van dolgunk!

2017.06.14 miklosvaridori

Számomra nem hat hitelesnek a film, mert sablonos, nem eredeti, nagyon is szenzációhajhász, és nem tudja a néző beleélni magát a történésekbe. Gagyi és gyenge.

2018.05.04 kisssjanka

Nagy csalódás volt a film számomra. Ez elsősorban a számos klisének és a túlkapásoknak köszönhető. Szinte minden kiszámítható a filmben. Hiába a nagy nevek.

2016.04.11 Panda

A jobb thrillerek között van. Magával ragadó a cselekmény és végig fenntartja a feszültséget, izgalmat. Hozza azt amit a kategóriától elvártam. Ajánlom!