N3lson

Egy mániákus bohóc útnak indul Halloween éjszakáján, hogy három kiszemelt áldozatával végezzen... És ezenkívül bárkivel, aki az útjába kerül.

(ps)

Rendező: Damien Leone
Forgatókönyvíró: Damien Leone
Premier: 2017.09.01.

Bohócrém 3.  (2024)

Bohócrém 2.  (2022)

2024.02.17 csontmániákus

Bohócrém, ami inkább pantomimrém

Nehéz helyzetben voltam, mert én hamarabb láttam a 2. részét, mint az elsőt. El kell hogy mondjam, a két film között hatalmas különbség van, mind színészileg és minőségileg. És ezért hatalmas csalódás volt számomra az első rész, igaz, mentségükre szóljon, hogy kevés pénz állt a rendelkezésükre. Körülbelül én is csak azt tudom elmondani, amit a többi kommentelő, a színészek szörnyűek, kivéve a főszereplő rémünk, ami új karaktert hozott a horrorvilágba. Az ijesztő jelenetek sem voltak lenyűgözőek, kivéve a fellógatós kettévágós rész. A filmre 2 csillagot adnék, de a Bohócrém 2. bebizonyította, hogy van itt bőven kreativitás, amit az első részben pénzszűke miatt nem lehetett megcsillogtatni, emiatt változtattam meg az értékelésem. Már csak azt nem értem, hogy lett Artból bohóc, mikor pantomimes.

Ez nem egy vicces fickó.

Őszintén bevallva, azért nekem az It, és a The Clown az etalon a bohócos horror mozikban. Erre 2016-ban egy Damien Leone nevű fickó úgy döntött, hogy ír egy forgatókönyvet, elkezd pénz után szaladgálni, és ráadásként meg is rendezi a filmet, ha már a... Teljes kritika

Elég elburolt film

Valamiért tetszett a film, ami engem aggaszt a legjobban... Lehet, hogy beszerzek egy kényszerzubbonyt.

2023.11.04 Jocpappa

Nem tudom, mi vett rá, hogy másodszor is újranézzem, de az a helyzet, hogy ez a film gagyi. Art bohóc karaktere és a tényleg erős vérengzés miatt ér valamit, ezen kívül minden más olcsó, amatőr és unalmas. Ettől függetlenül várom a harmadik részt.

2022.11.12 stomachh

Színészi játék nulla. Forgatókönyv nulla. Értelem nulla. Nem nézhetetlen, de még a trancsírozós filmek között is gyenge.

A film költségvetése mindössze 35 000 dollár volt.Szerző: Archívum

A film gyártó cége az Epic Pictures Group, a forgalmazója pedig a Dread Central Presents voltak.Szerző: Archívum

A premier az Egyesült Államokban 2016. október 01-én volt a mozikban.Szerző: Archívum